Mejdi zabrał mi itemy

Status
Zamknięty.

AsheyTM

Użytkownik
Czerwiec 18, 2017
68
16
23
To było tak: pożyczyłem Dannemu Soprano helke bo chciał polecieć na czerwoną strefę (, platformę na wodzie) zrobić questa. Mejdi zatrzymał go i danny miał dostać bana i wtedy włożył do helki hełm arktyczny i deagle. W helce był również timberwolf, licencja pilota i spodnie arktyczne. Gdy Mejdi oddał mi helkę był w niej tylko timberwolf. Domagam się oddania mojej licencji i spodni arktycznych odraz odszkodowania za fakt ze zmarnowałem na was dużo czasu a mejdi ma mnie w dupie!
Podwójny post automatycznie scalony:

bo wiecie, bo mejdi wsiadł do tej helki i zabrał wszystko z bagażnika a tam były moje itemy które nie powinny zostać zabrane

AsheyTM

Użytkownik
Czerwiec 18, 2017
68
16
23
nie nagrałem tego ale kurwa co mam nagrywać każdą sekundę nawet kiedy jestem przy policji? to była wpadka mejdiego nie moja.

nie nagrałem tego ale kurwa co mam nagrywać każdą sekundę nawet kiedy jestem przy policji? to była wpadka mejdiego nie moja.
jeśli chcecie dowodu to wstawie jakis 5h film jak latałem tą helką zebyscie widzieli co było faktycznie w bagażniku i wstawie ss co w nim zostało

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4829
4946
198
27
Klan
Konfederacja
Mejdi zatrzymał go i danny miał dostać bana i wtedy włożył do helki hełm arktyczny i deagle.
Dokładnie ponieważ miał świadomość że za handel psc dostaje się WIPE.
Więc chciał to chociaż jakoś uratować całe szczęście mam nagranie jak Danny kilku krotnie wsiada do helki i odkłada rzeczy przez banem o którym go poinformowałem.
Mam też nagranie na którym mówisz że twój jest tylko timberwolf i licencja.Te rzeczy Ci zostawiłem chociaż nie powinienem bo helka leciał Danny.

AsheyTM

Użytkownik
Czerwiec 18, 2017
68
16
23
Więc chciał to chociaż jakoś uratować całe szczęście mam nagranie jak Danny kilku krotnie wsiada do helki i odkłada rzeczy przez banem o którym go poinformowałem.
Mam też nagranie na którym mówisz że twój jest tylko timberwolf i licencja.Te rzeczy Ci zostawiłem chociaż nie powinienem bo helka leciał Danny.
Mejdi szczerze to zapomniałem zupełnie o tych spodniach a co do licencji to jej nie zostawiłeś tylko zabrałeś sobie bo w bagażniku była tylko timba

Mejdi szczerze to zapomniałem zupełnie o tych spodniach a co do licencji to jej nie zostawiłeś tylko zabrałeś sobie bo w bagażniku była tylko timba
A po tej akcji danny do mnie takie: a spodnie masz i se myślę no nie mam je w skrzyni w domu przecież, a później skumałem że były w helikopterze też schowane

Wiem że danie Dannemu helki to był mega błąd ale proszę cię nie każ mi płacić za błędy tego dzieciaka utratą moich cennych itemów ;( oddajcie mi tylko spodnie i licke, ja te spodnie uczciwie kupiłem jakies 2tygodnie temu od Wałbrzy możliwe że mam nagrane tylko mówię, moje nagrania mają po 5h a ja nie mam jak uciąć

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4829
4946
198
27
Klan
Konfederacja
Itemy miał twój kolega nie ty.
Nie interesuje mnie to czy mu je pożyczyłeś czy dałeś czy cos jeszcze.Kolega dostaje WIPE za handel psc więc traci wszystko.
Powinieneś się cieszyć że nie zabrałem Ci timberwolfa ponieważ jest to broń długa i miałem takie prawo.Wiec dziękuj bo mogę jeszcze zmienić zdanie.

Status
Zamknięty.