legit policja here

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
231
142
88
20
Ogólnie to sorry za te skakanie po klipach, ale tak to by to trwało z godzinę. ~majo
przed poczatkiem mialem maske i placecarda, ale nie chcialem isc do wiezienia~ majo XDD

Ostatnia edycja:

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Kara została skrócona po chwili gdy odnalazłem skradzionego przez was mercedesa którego sprzedaliście Ojcu Mateuszowi .Była na nim rejestracja właściciela.
Masz źle postawiony locker i placecarda na aucie (nie można do ciebie strzelać z tyłu pojazdu).
Drut kolczasty został postawiony po to żebyśmy nie musieli Cie banować za spierdalanie z serwera bo mejdi wszedł.Więc okaż wdzięczność.
Tak btw w tym przypadku wasza komunikacja odbywała się przez TS wiec tak uznajmy to za interakcje.
Coś jeszcze mam dodawać?

Na koniec pokaże wam jak grają te pizdy czyli majonez,lea,i haes.

Ostatnia edycja:

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
231
142
88
20
Dużo osób stawia tak locker, gracze nie mogli zgaddowac swoich aut przez waszą blokade.

Wgl w jaki sposób znależliscie to auto?
Skąd wiedziałeś, że to my?

Nie mogłeś napisać żeby zmienić położenie lockera?, Jeżdżę tak od 2ms i teraz tak nie wolno.

Ostatnia edycja:

Zero Skila

Kid-Moderator Serwera
Lipiec 15, 2017
1348
742
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Ja bym dał tym wszystkim debilom i "pizdom" po permie i z głowy , zawsze znajdzie się jakieś nagranie . A kurwa jak widzę to co Mejdi wstawił to tak mnie to wkurwia jak bardzo można grać pod itemy na jakiś serwerze w klockowatej grze . No kurwa proszę was , to jest tak w chuj nie fair , gracie tak pod regulamin że to chuj , jak coś ktoś zrobi co jest zapisane w regulaminie to od razu skarga , odszkodowanie i jeszcze pewnie przeprosiny , ale jak wy coś zrobicie , to pewnie piszecie do Did'a by sypnął groszem dzonemu by przymknął oko w niektórych momentach lub uciekacie od odpowiedzialności . Po prostu po permie wszystkim dać i spokój . (Stiltowaliście mnie w chuj i jeszcze Lea jak wcześniej nic do ciebie nie miałem to teraz na ciebie pluje ) Do Dzonego nic nie mam bo z czegoś zarabiać trzeba , a i tak go szanuję za to że nie ma wyjebane na ten serwer i w miarę możliwości próbuję go poprawić i urozmaicić . (Mejdi sznuję za wypowiedź i +1 !)

Edit : a do tego jeszcze dochodzi garaż w którym trzymacie na ścisk 5/6 aut zamiast kurwa je rozdać na evencie czy sprzedać lub oddać komuś . No kurwa takiego grania pod itemy na tym serwerze nigdy nie było i już nawet przeskoczyliście tym królika kilku krotnie

Ostatnia edycja:

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1826
1472
198
16
Dlaczego użyto czołgu jak było 3 policjantów i 2 bandytów?
Dlaczego zabarykadowano wjazd na gaddownice w Zadobrzu ?

Ja bym dał tym wszystkim debilom i "pizdom" po permie i z głowy , zawsze znajdzie się jakieś nagranie . A kurwa jak widzę to co Mejdi wstawił to tak mnie to wkurwia jak bardzo można grać pod itemy na jakiś serwerze w klockowatej grze . No kurwa proszę was , to jest tak w chuj nie fair , gracie tak pod regulamin że to chuj , jak coś ktoś zrobi co jest zapisane w regulaminie to od razu skarga , odszkodowanie i jeszcze pewnie przeprosiny , ale jak wy coś zrobicie , to pewnie piszecie do Did'a by sypnął groszem dzonemu by przymknął oko w niektórych momentach lub uciekacie od odpowiedzialności . Po prostu po permie wszystkim dać i spokój . (Stiltowaliście mnie w chuj i jeszcze Lea jak wcześniej nic do ciebie nie miałem to teraz na ciebie pluje ) Do Dzonego nic nie mam bo z czegoś zarabiać trzeba , a i tak go szanuję za to że nie ma wyjebane na ten serwer i w miarę możliwości próbuję go poprawić i urozmaicić . (Mejdi sznuję za wypowiedź i +1 !)

Edit : a do tego jeszcze dochodzi garaż w którym trzymacie na ścisk 5/6 aut zamiast kurwa je rozdać na evencie czy sprzedać lub oddać komuś . No kurwa takiego grania pod itemy na tym serwerze nigdy nie było i już nawet przeskoczyliście tym królika kilku krotnie
Z jednej strony oni grają pod itemy ale to policja używa czołgu do każdej akcji tylko dla tego by nie robić tego w tradycyjny sposób i przypadkiem nie stracić klockowatej broni.

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
231
142
88
20
Gramy pod regulamin bo po to on jest, aby się do niego stosować chyba logiczne.

Zresztą logać można kiedy się chcę chyba, że jest interakcja.

• Lubię to!
Reactions: Lea Sznuk

Zero Skila

Kid-Moderator Serwera
Lipiec 15, 2017
1348
742
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
Ja takich filmików w których uciekają od intery albo piszą na czacie "policja wbiła to elo" mam naprawdę dziesiątki :p
Wyślij mi na priv :D
Gramy pod regulamin bo po to on jest, aby się do niego stosować chyba logiczne.

Zresztą logać można kiedy się chcę chyba, że jest interakcja.
ty chyba nie wiesz co to moralność i honor

Dlaczego użyto czołgu jak było 3 policjantów i 2 bandytów?
Dlaczego zabarykadowano wjazd na gaddownice w Zadobrzu ?
Z jednej strony oni grają pod itemy ale to policja używa czołgu do każdej akcji tylko dla tego by nie robić tego w tradycyjny sposób i przypadkiem nie stracić klockowatej broni.
nwm jak jest z tym czołgiem od kiedy nie jestem w Policji nie spotkałem się z nim ani razu , a całych nagrać mi się nie chciało oglądać

a i jeszcze Mejdi kocham twoje posty , które piszesz gdy nie jesteś pijany xd <3

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Zapomniałem napisać jeszcze dlaczego do was strzelaliśmy.
Wasz tok myślenia jest taki: Zakryje rejke ubiore maske będe napadał.Wejdzie policja będzie mnie goniła odjade im na 100 metrów zdejme maski i odkryje rejke jestem niewinny nie moga do mnie strzelać.Musze was z przykrością poinformować że tak nie jest i nigdy nie będzie bo prawdziwi gangsterzy (wy sie na nich uważacie) tak nie robią.

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
231
142
88
20
Gość mi coś pisze o honorze jak typ wyciąga fenka na każdą akcję nawet jak jest ich więcej.

Weż gościu baranka w ściane.

• Lubię to!

Zero Skila

Kid-Moderator Serwera
Lipiec 15, 2017
1348
742
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
Zapomniałem napisać jeszcze dlaczego do was strzelaliśmy.
Wasz tok myślenia jest taki: Zakryje rejke ubiore maske będe napadał.Wejdzie policja będzie mnie goniła odjade im na 100 metrów zdejme maski i odkryje rejke jestem niewinny nie moga do mnie strzelać.Musze was z przykrością poinformować że tak nie jest i nigdy nie będzie bo prawdziwi gangsterzy (wy sie na nich uważacie) tak nie robią.
to nie jest tak że powinni zdjąć maski po zakończonej interakcji przypadkiem ? a nie tak że znajdą dobry moment schowają się za kamieniem czy coś i już są niewinni

Gość mi coś pisze o honorze jak typ wyciąga fenka na każdą akcję nawet jak jest ich więcej.

czy ja ci gdzieś coś tu pisałem pozytywnego czy negatywnego o fenku ? pisałem że nie wiem jak to wygląda na rp i nie obejrzałem całego filmu , nie wypowiadam się jak na razie o fenku tylko o was , może kiedyś się wypowiem , ale to dopiero kiedy będę bardziej zorientowany w temacie

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja

NIe wyciągam fenka na każda akcje jest to nie prawda.Wytłumaczę Ci dlaczego dobra?
Jak normalny człowiek chodze do pracy w tygodniu nigdy nie ma mnie wcześniej niż o godzinie 18:00 wiec wszystkie akcje które dzieją się do tej godziny = brak fenka. W weekendy też mnie często nie ma z wiadomych przyczyn dzisiaj jest wyjątek :D
Gdybym dzisiaj nie był na serwerze mógłbym Ci wysłać zdjecie swojego /gadd i widziałbys że fenek był ostatni raz wyjmowany z niego 3 lub 4 dni temu bo nawet mnie na serwerze nie było (to można sprawdzić logi itd).
I dobrze kurwo wiesz że wyjąłem fenka bo byłem sam na serwerze policjanci dołaczyli dopiero później.

SKARGA AKCEPTOWANA NAKRZYCZAŁEM NA SIEBIE ŻE WAS JESZCZE NIE ZBANOWAŁEM.

Haes

Stary wyjadacz
Lipiec 2, 2018
231
142
88
20
NIe wyciągam fenka na każda akcje jest to nie prawda.Wytłumaczę Ci dlaczego dobra?
Jak normalny człowiek chodze do pracy w tygodniu nigdy nie ma mnie wcześniej niż o godzinie 18:00 wiec wszystkie akcje które dzieją się do tej godziny = brak fenka. W weekendy też mnie często nie ma z wiadomych przyczyn dzisiaj jest wyjątek :D
Gdybym dzisiaj nie był na serwerze mógłbym Ci wysłać zdjecie swojego /gadd i widziałbys że fenek był ostatni raz wyjmowany z niego 3 lub 4 dni temu bo nawet mnie na serwerze nie było (to można sprawdzić logi itd).
I dobrze kurwo wiesz że wyjąłem fenka bo byłem sam na serwerze policjanci dołaczyli dopiero później.
I dobrze kurwo wiesz, że skarge wrzucam bo Majonez ma bana.

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1826
1472
198
16

SKARGA AKCEPTOWANA NAKRZYCZAŁEM NA SIEBIE ŻE WAS JESZCZE NIE ZBANOWAŁEM.
Więc dlaczego nie odjechałeś tym fenkiem na komisariat? Posiłki dotarły i nie musiałeś go już więcej używać.
Czy mógłbyś także wypowiedzieć się o drucie kolczastym na wjeździe na gaddownicę.

• Lubię to!

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Więc dlaczego nie odjechałeś tym fenkiem na komisariat? Posiłki dotarły i nie musiałeś go już więcej używać.
Czy mógłbyś także wypowiedzieć się o drucie kolczastym na wjeździe na gaddownicę.
Wypowiedziałem się w swoim pierwszym poście.
Zauważyliście że /gadd w szpitalu zablokowali cywile ? Wiec pomyślcie że chyba coś tu jest nie tak skoro nawet gracze maja dosyć waszego logania i ciągłego napadania.