Lea Sznuk (pamelka)

Temat na forum 'Skargi na Graczy' rozpoczęty przez JANZAMOYSKI, Październik 13, 2018.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JANZAMOYSKI

JANZAMOYSKI Użytkownik

Polubienia:
    1
    grałem na rp i zbierałem z kolegami na domy kupiliśmy dwa . Wczoraj 12 pażdziernika lea sznuk (pameelka) doączył do mojej grupy i ukradł wszytskie lockery z domu w których było dużo rzeczy ukradł również licke na dom, nie tylko ja miałem taką sytuacje Oscar McDonald też tak miał

2. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    119
    To fajna skarga na mnie. A tak to ogólnie @dzonyloker dodaj coś na RP nowego.

Ostatnia edycja: Październik 13, 2018
  3. JANZAMOYSKI

JANZAMOYSKI Użytkownik

Polubienia:
    1
    brawo na forum sie nazywasz nawe lea sznuk a podpisałes sie pamelka stefanowicz wlasnie sam siebie zdradziłeś :))

4. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    1051
    Ty wiesz co to jest przynajmniej MG?

5. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    319
    no nieładnie tak bambików okradać

Zjarany Dzony lubi to.
  6. Marcin Majkutas

Marcin Majkutas Stary wyjadacz

Polubienia:
    83
    Ale ty śmieciem jesteś Lea.
    Wstydził byś się tak bamboli okradać właśnie sam się przyznałeś że wszedłeś do tej grupy a okraść to napewno bo to do ciebie podobne :)

7. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    119
    Chce nagranie. Jak ja o 23 już spałem ale wbiłem na 10 min żeby pomarańczki posadzić.

8. JANZAMOYSKI

JANZAMOYSKI Użytkownik

Polubienia:
    1
    az tak bardzo masz ból dupy ze cie zglosilem 10 latku?

Zjarany Dzony lubi to.
  9. 50 cent

50 cent Dobrze znany

Polubienia:
    0
    jestem kolegą ,,JANZAMOYSKI" gramy razem od dluzszego czasu wkurza mnie to ze gralismy po kilka godzin dziennie zeby zapracowa sobie na dwa domy z wyposazeniem za 100k i nagle jakis typ co gralismy z nim w poprzedniej edycji wchodzi i zabiera nam wysztstko probowalem uratowac z trzecim kolegą co tylko moglem MAMY TRZY SZYBY 3 LOCKERY I NIC WIĘCEJ LEA JESTES SZCZUREM

10. JANZAMOYSKI

JANZAMOYSKI Użytkownik

Polubienia:
    1
    bardzo dobrze ujęte

11. Zero Skila

Polubienia:
    319
    to jest twoja wina bo nie musiałeś tam wchodzić i go okradać , wystarczyło powiedzieć ej lepiej zmięcie grupę na prywatną bo zapewne w niedługim czasie ktoś was okradnie i byś miał +1 reputation

12. Ragnar Lodbrok

Ragnar Lodbrok Nowy

Polubienia:
    1
    Jestem jednym z poszkodowanych jeśli można to tak ująć wczoraj koło godziny 23:30 poszedłem do domu żeby postawić locker a tu nagle patrze że to jakiś kononowicz key-drop nie wiedziałem kto to podszedłem szybko do domu i patrze ze nie ma drzwi i prawie całęgo wyposażenia podszedłem do tego gracza i wiedziałem że to był Lea Sznuk bo nie zmienił zdjęcia na steam a wcześniej pisał do mnie gdzie mieszkam oczywiście nie powiedziałem mu musiał widzieć jak ja wchodzę nie mogłem nic zrobić patrzyłem jak zabiera wszystkie nasze przedmioty zabrałem co mogłem i oddałem 20k znajomemu za stracone nuty które od niego pożyczyłem. Dlatego chcę żeby Gracz Lea Sznuk dostał pernamętnego bana. Jak ktoś nie wierzy sam się do tego przyznał u góry że dołączył do grupy i nas okradł. Jeśli ten gracz zostanie zbanowany wrócę do gry na waszym serwerze ponieważ nie będę grał tam gdzie ludzie robią co chcą bez żadnych konsekwencji nawet nie chce zwrotu wszystkiego co straciliśmy z moimi kolegami może być połowa (chociaż nie ukrywam że liczę na zwrot całego straconego dobytku mojego i moich kolegów) ale najbardziej zależy mi na banie tego gracza. To tyle ode mnie mam nadzieje że ten gracz poniesie jakiekolwiek konsekwencje bo to nie jego pierwszy taki wybryk dlatego uważam że tacy ludzie nie powinni grać bo psują grę innym. Mój nick z gry: Ragnar Lodbrok. Mam nadzieje że ktoś to w ogóle przeczyta. Pozdro :).

13. Ragnar Lodbrok

Ragnar Lodbrok Nowy

Polubienia:
    1
    • Podwójny post, nastepnym razem użyj opcji "Edytuj".
    Jeszcze się odniosę do jednej sprawy nie przypominam sobie żebym ja z moimi kolegami Cię wyzywaliśmy dlatego nie pisz takich kłamstw bo sam się pogrążasz. Sam cię po raz pierwszy na oczy widziałem.

14. Zero Skila

Polubienia:
    319
    Jeśli się nie mylę nie ma Perma za coś takiego ale powinien wam oddać wszystkie ukradzione itemy i dać odszkodowanie w wysokości 25k

15. Kroganin

Kroganin Stary wyjadacz

Polubienia:
    1051
    To zależy od bagiet majstra i Dzonego, bo niektórzy za coś takiego dostają karę, a drudzy nie.

Zero Skila lubi to.
  16. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    1018
    Współczuję chłopaki że padliscie ofiarą kurestwa, niech to będzie dla was lekcja na przyszłość.
    Obawiam się że mejdi/dzonyloker nie będą mogli wam pomóc bo dodaliscie go do swojej grupy.
    Jednak nie traćcie nadziei.

17. Ragnar Lodbrok

Ragnar Lodbrok Nowy

Polubienia:
    1
    Szczerze wątpię że odda cokolwiek ale nadal mam nadzieje że dostanie bana bo tacy ludzie nie powinni grać bo to nie na tym polega żeby sobie psuć grę

Zjarany Dzony lubi to.
  18. Ragnar Lodbrok

Ragnar Lodbrok Nowy

Polubienia:
    1
    • Double post
    no właśnie nikt go nie dodał grupa musiała być otwarta a on cały dzień do mnie pisał gdzie mieszkamy a wieczorem widziałem go jak okrada nasze domy

19. Fiolar

Fiolar Stary wyjadacz

Polubienia:
    83
    Lea wiedziałem że jesteś śmieciem ale że aż tak...

Zero Skila lubi to.
  20. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    119
    Dlaczego Moderatorzy pozwalają im robić Double posty?
    Edit: A poza tym to nie byłem ja XDDD daliście się ztrollowć. Poprosze dowód że to ja niby "Okradłem wam coś tam"

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.