Kopalnia

NOBODY

Dobrze znany
Marzec 2, 2018
35
10
43
15
Jako iż teraz siedzi dużo graczy początkujących na kopalni proponował bym zwiększenie cen scrapa z 7 na np.10.
Dzięki temu nawet nie początkujący mogli by tam iść się wzbogacić a nie napadac na ludzi.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4367
4505
198
27
Klan
Konfederacja
na pewno nie będzie strzelane z hinda ? ja nadal pamiętam co w tedy powiedziałeś
Bo najpierw trzeba ustalić jakieś zasady i ustalić jak to ma wygladac.A nie od buta przyjść pod depo nawet gdy nie ma mnie ani dzonego na serwerze :p
Godzina organizator strajku wasze rzadania żebyśmy też mogli się wcześniej dowiedzieć od dzonego co możemy zaakceptować a.co nie :)

• Lubię to!
Reactions: NOBODY

NOBODY

Dobrze znany
Marzec 2, 2018
35
10
43
15
Wczoraj byłem na kopalni to 6osób było i żadnych skałek więc trochę słabo ;/
To fajnie właśnie gdy cena scrapa się zwiększy więcej osób tam będzie nawet bogatszych w celu dorobiena sobie. Możliwe że nie będzie napadów bo większa ilość bamboli będzie na kopalni

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: DOMkamilo

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2843
2431
218
Po co iść na kopalnie? Jako totalny bambol lepiej chyba iść po misje kurierską i potem zacząć zarabiać tam gdzie misja prowadzi.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1734
874
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Po co iść na kopalnie? Jako totalny bambol lepiej chyba iść po misje kurierską i potem zacząć zarabiać tam gdzie misja prowadzi.
No nie koniecznie bo na misji ktoś cię napadnie/przejedzie Bamboo jak to Bamboo nie nagrywa . A na kopalnie pójdzie to tam ma już noc od sprzedaży i zawsze mu coś w kieszeni zostanie

• Lubię to!
Reactions: :) _ViHi_ (: