Konwój z pieniędzmi [EVENT]

Status
Zamknięty.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4515
4665
198
27
Klan
Konfederacja
Ja kiedyś zrobiłem event oblężenie miasta i wyszedł zajebiście @radmejek to może potwierdzic bo grał wtedy chyba z drakiem :)

Allphastar

Stary wyjadacz
Zasłużony
Lipiec 22, 2017
130
160
88
Przecież taki event z furgonetką był chyba z 5 razy i żaden nie był dobry xD. Ostatni jaki pamiętam to wieźliśmy 150k z kombaciorem, niekrytym i kilkoma jeszcze byłymi policjantami niestety nie pamiętam, chyba papi i po evencie gdy cały serwer był w szpitalu był płacz szczególnie byłego mafiozy dodam, że teraz jest w policji.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
1919
1553
218
17
Kluczbork
Klan
GodSpeed
Przecież taki event z furgonetką był chyba z 5 razy i żaden nie był dobry xD. Ostatni jaki pamiętam to wieźliśmy 150k z kombaciorem, niekrytym i kilkoma jeszcze byłymi policjantami niestety nie pamiętam, chyba papi i po evencie gdy cały serwer był w szpitalu był płacz szczególnie byłego mafiozy dodam, że teraz jest w policji.
Fmcio

• Lubię to!
Reactions: Fiolar

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1777
899
178
16
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Ja kiedyś zrobiłem event oblężenie miasta i wyszedł zajebiście @radmejek to może potwierdzic bo grał wtedy chyba z drakiem :)
Mi się tak średnio ten event podobał bo wynajeliście spartana ...
https://forum.unturned.pl/threads/event-na-rp-propozycja.4898/
Tu też był event z konwojem i jak byś napisał taki regulamin to raczej wszyscy by byli na tak :)
Za to ten regulamin mi się o wiele bardziej podoba niż ten DomKamilo

• Lubię to!
Reactions: Quas
Status
Zamknięty.