Konwój z pieniędzmi [EVENT]

Status
Zamknięty.

DOMkamilo

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 31, 2017
656
294
138
EVENT

W NIEDZIELE O GODZ. 15:00 (12.08.2018)
ODBĘDZIE SIĘ EVENT JAKICH MAŁO PRZEZ NASZĄ UKOCHANĄ WYSPĘ BĘDZIE PRZEJEŻDŻAŁ
KONWÓJ WIOZĄCY PIENIĄDZE Z ROSJI.

TRASA KONWOJU:

KONWÓJ STARTUJE Z BORUTY, A KOŃCZY SIĘ W ZADOBRZU

ZASADY:

-OSOBY PRÓBUJĄCE ZATRZYMAĆ KONWÓJ MOGĄ BLOKOWAĆ DROGĘ WORKAMI Z PIASKIEM
-STRZELAĆ W RADIOWOZY ESKORTUJĄCE FURGONETKĘ Z PIENIĘDZMI, ALE NIE MOGĄ STRZELAĆ DO FURGONETKI PONIEWAŻ, ZNAJDUJĄCE SIĘ TAM PIENIĄDZE ULEGNĄ SPALENIU
-OSOBY NAPADAJĄCE NA KONWÓJ MUSZĄ MIEĆ MASKI NA TWARZY
-ZABRANIA SIĘ NAPADANIA NA KONWÓJ ORAZ UCZESTNIKÓW EVENTU KARABINAMI SZTURMOWYMI
(NP. NIGHTRIDER, ZUBERNAKOV, FUSILAUT, HIMERA, ITP.)

DO WYGRANIA JEST 50K

CHĘTNI MOGĄ WPŁACAĆ PIENIĄDZE DO JANUSZA CAPONE
TO POZWOLI NA POWIĘKSZENIE SIĘ KWOTY PRZEWOŻONEJ PRZEZ FURGONETKĘ

UWAGA !!! JEŻELI KTOŚ NIE CHCE BRAĆ UDZIAŁU W EVENCIE TO PROSIMY O POZOSTANIU W DOMU !!!

Ostatnia edycja:

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1922
1558
198
16
ZAŁOSNE nic więcej myślisz że jak w furgonetce będzie 50k to każdy poleci jak pojebany. Zakazaliście karabinów szturmowych ale zapewne weźmiecie maple i blunty?

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2027
1632
218
17
Kluczbork
Nie rozumiem napadasz normalnie na ludzi z karabinem ale na konwój z pistoletem gdzie tu jest sens
#edit przepraszam lordzie sonamadiku za double posta. To się więcej chyba nie powtórzy

• Lubię to!
Reactions: Fiolar

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2027
1632
218
17
Kluczbork
TAKI SENS ŻEBY NIE BYŁO TAKIEJ AKCJI ŻE ZBIERZE SIĘ KOALICJA.
A W EVENCIE NIE CHODZI O TO ŻEBY ROZSTRZELAĆ KAŻDEGO Z FENKA TYLKO ŻEBY BYŁA ZABAWA.
Event polega na strzelaniu bo wy się nigdy nie poddajecie w grp. Zabierasz możliwość użycia karabinów z czego jest największą zabawa podczas strzelania. Domkamilo ty widzisz co ty piszesz ?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4793
4899
198
27
Klan
Konfederacja
Chciałbym tylko powiedzieć że ja w tym palców nie maczalem . I fenka też nie będzie bo mam go tylko ja xD A co do blokowania drogi to ja bym na miejscu organizatora pozwolił na blokowanie drogi tylko pojazdami ponieważ w przypadku braku osoby która będzie mogła zniszczyć np sandbagi jesteście skazani na porażkę w przypadku gdy zostanie zablokowany most.I pozwolić na strzelanie z karabinów.

Knykciu197

Stary wyjadacz
Wrzesień 27, 2017
2027
1632
218
17
Kluczbork
No ale co to za sens żebyscie wy mogli mieć karabiny my nie ???

Po drugie ten event to będzie wielkie pvp na skalę mapy bo ludzie będą do siebie pizgac w tych maskach

• Lubię to!
Reactions: Fiolar
Status
Zamknięty.