[Kidmod] BlazeYo

Status
Zamknięty.

BlazeYo

Nowy
Listopad 8, 2019
7
0
1
Nick: BlazeYo
Kilka słów o sobie: Jestem osobą milą oraz łatwo można nawiązać ze mną kontakt, potrafię pracować w grupie. Aktualnie uczę się w technikum 1 klasa(G).
Co wniesiesz do ekipy?: Sumienność pracy oraz miłą atfosmere
Ile czasu spędzasz na serwerze?: Staram się przynajmniej 1h dziennie, jeśli mam więcej czasu to 3-4 godzinki
Czy byłeś banowany i za co?: Nie

M4RCIN

Użytkownik
Listopad 1, 2019
20
1
8
Jestem na Nie
Konto zalozone wczoraj o godzinie 17 tylko po to aby napisac podanie,na jakim serwerze grasz? Bo 1 raz cie widze.

BlazeYo

Nowy
Listopad 8, 2019
7
0
1
No to nie wiem jak widzicie mnie pierwszy raz, 1cp już nie raz próbował mnie prowokować na serwerze jak w sumie każdego... A ty bambos nie dziw się że mnie nie widziałeś jak nie grasz na PEI ( A jeśli się okaże że niby grasz to podaj nick z gry bo jakoś przez 2 tygodnie ani razu Ciebie nie widziałem pod nickiem BamboS )

Tabun

Użytkownik
Sierpień 9, 2019
6
0
16
1000IQ bambos nie grasz a Mówisz że nie widzisz to tak jak byś dał ślepemu karty by se pograł :D
1CP a czy gdzieś w podaniu jest że trzeba mieć konto od roku czy początku tego forum??? no chyba nie konto powiązane ma więc spełnia wymagania
jestem na TAK

M4RCIN

Użytkownik
Listopad 1, 2019
20
1
8
1000IQ bambos nie grasz a Mówisz że nie widzisz to tak jak byś dał ślepemu karty by se pograł :D
1CP a czy gdzieś w podaniu jest że trzeba mieć konto od roku czy początku tego forum??? no chyba nie konto powiązane ma więc spełnia wymagania
jestem na TAK
Podtrzymuje dalej ze jestem na Nie,Jak nie Gra Bambos? Dzis wreckowal z 2 godziny po calym PL3,Nie ale jakas aktywnosc musisz miec na forum? Wiedziec co sie dzieje?
Mysle ze nie powinno sie liczyc zdanie Tabuna bo sa to przyjaciele z teamu.
Edytowalem bo cos mi sie pomylilo.

Ostatnia edycja:

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
549
298
128
18
Klan
Tajne Ninje
Konto na forum nie zakłada się tylko po to by napisać podanie! Poza tym co ty pierdzielisz że nie ma mnie na serverach jak jestem praktycznie codziennie.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
549
298
128
18
Klan
Tajne Ninje

linia.png
Przyczyny odrzucenia podania: Jedno lub więcej z wymienionych powodów
linia.png
1. Brak rozumowania mechaniki gry.
2. Uważanie czystych ludzi za cheaterów (gdybyś miał moda to banował byś ludzi którzy wcale nie mają cheatów)
3. Zbyt krótki okres gry na serverach

Attachments

Status
Zamknięty.