Jak stać się dobrze zarabiającą mafią.

Temat na forum 'Poradniki RP' rozpoczęty przez ★THC★ vetinxp#yolo, Czerwiec 11, 2018.

1. ★THC★ vetinxp#yolo

★THC★ vetinxp#yolo Stary wyjadacz

Polubienia:
    37
    1. Musisz mieć ekipę która nie boi się ryzykować że dostanie jaila, bana, perma
    2.Musicie mieć dobre bronie np. Zubek, Nighta, AUG,
    3. Musisz mieć minimum 2 budynki. W pierwszym budynku sadzicie. W drugim budynku macie nielegalne
    rzeczy. Jeśli macie 3 budynek to otwieracie sklep w którym będziecie sprzedawać rzeczy z napadów.
    4. Wtyka u policji. To jest bardzo ważna rzecz. Policjant kupuje ci blunty itp. Daje twojej konkurencji
    najwyższe kary. Przymyka oko na wasze napady. Jak was złapie to daje najniższe kary.
    5. Stać się w miarę lubiany przez graczy. To jest bardzo trudne skoro jesteś w mafii lecz gdy gracze będą cie lubili to będziesz miał większy dochód z swojej działalności np. sklepu.
    6. Inwestować w rzeczy: ekho, zubki, stilka.
    7. Warto też mieć sojusz z inną mafią. Tylko tutaj uważajcie ponieważ wasi sojusznicy mogą stać się waszymi wrogami. Mogą wykorzystać dowody przeciwko wam za które dostaniecie bana lub perma.
    8. Miejcie jedną osobę która zawsze będzie miła dla innych graczy i nie będzie napadać.
    9. Wymuszajcie haracze lub żeby gracze wam płacili za nienapadanie ich. (ja tak robiłem z swoją ekipą i zarabialiśmy przy tym ok. 15k tygodniowo)
    10. Nie napadaj bamboli którzy zaczęli dopiero grać. Ponieważ jak będziecie ciągle napadać nowych graczy to będzie grało co raz mniej ludzi.
    11. Wspierajcie ludzi którzy wbili pierwszy raz na server.
    12. Mieć osobę która będzie za was sadziła.
    13. Mieć sponsora który za sponsoruje ammo do napadów. Dajcie mu 40% z napadów.
    14. NIE WKURZAĆ MIEJDIEGO !!!!!!!

SkaR i dzonyloker lubią to.
  2. Zero Skila

Zero Skila Stary wyjadacz

Polubienia:
    259
    jak dla mnie punkt 12 i 13 są niepotrzebne . Punkt 8 też głupi bo jak typ nie może napadać to co to za radość z RP , a i tak bambole będą lubić tylko jego a nie całą ekipe .

3. Paweł Golec

Paweł Golec Policja RP Policja RP

Polubienia:
    150
    14 punkt wygrał ^^

4. ★THC★ vetinxp#yolo

Polubienia:
    37
    właśnie o to chodzi żeby go bambole lubili żeby mógł np sprzedawać w sklepie. U nas kondrakti rzadko napadał i przez to ludzi przychodzili do naszego sklepu. Gdy ja byłem lub Zdzisław tam był to nie kupowali.

5. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    98
    A gdzie 15.?
    Grac z mafią i czekać aż Cię oszuka?
    Zapomniałeś że tak zrobiłeś.
    (3. Tak jak wlasnie "niby wasz sklep" jak oszukujecie ludzi i z tego zyskacie ;))

6. ★THC★ vetinxp#yolo

Polubienia:
    37
    Ahh. Ja cię oszukałem ?? Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Przepraszam cię za to co ci moja ekipa zrobiła. Z całego serca. Fajnie się z tobą grało.

Lea Sznuk lubi to.
  7. Lea Sznuk

Lea Sznuk Stary wyjadacz

Polubienia:
    98
    Teraz tak piszcie xDD
    (I tak wam to zniklo + Ekho)
    (Mialem tyle szans zeby was ojebac ale tez sie fajnie z wami gralo)

TO NIE TEMAT DO KLUCENIA SIE TYLKO PORADNIK.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.