Jad, i agresja

Status
Zamknięty.

BamboS#111

Administrator Serwera Survival
Maj 9, 2017
414
247
88
17
Klan
Tajne Ninje
Generalnie większość screenów o niczym nie świadczy.
Gracz Zonis zostanie ukarany na 12H.
Gracz Mr.Nobody na 3 h
Niestety ty również otrzymasz bana na 3h gdyż gracz oskażył Cię o obrazę. "zdechłapacha"

PanTukan

Dobrze znany
Październik 12, 2018
5
2
38
20
Poland
Niestety ty również otrzymasz bana na 3h gdyż gracz oskażył Cię o obrazę. "zdechłapacha"
nie uważam że te słowa są sobie równo cenne , zawiodłem się bo widze że wulgaryzm z którego w świecie Polacy są znani jest równy w tym przypadku nazwaniu kogoś zdechłapacha ... czy nazywając kogoś BrudnaPomarańcza , PotrąconaDeska albo zpruchniałybaton obrażam go tak samo jak nazywając np. " puszczalski" " udar " albo " debil "? , prosze mimo wszystko o indywidualne podejście do każdej z osób według znaczenia słów

• Lubię to!
Reactions: Fustion

BamboS#111

Maj 9, 2017
414
247
88
17
Klan
Tajne Ninje
nie uważam że te słowa są sobie równo cenne , zawiodłem się bo widze że wulgaryzm z którego w świecie Polacy są znani jest równy w tym przypadku nazwaniu kogoś zdechłapacha ... czy nazywając kogoś BrudnaPomarańcza , PotrąconaDeska albo zpruchniałybaton obrażam go tak samo jak nazywając np. " puszczalski" " udar " albo " debil "? , prosze mimo wszystko o indywidualne podejście do każdej z osób według znaczenia słów
Jak nie widzisz on otrzymał bana na 12h a ty na 3 więc czemu mówisz "nie uważam że te słowa są sobie równo cenne". On otrzymał bana 4x dłuższego od twojego więc gdzie tu widzisz równość???

Ostatnia edycja:

Tukan

Użytkownik
Październik 10, 2018
3
0
16
29
Jak nie widzisz on otrzymał bana na 12h a ty na 3 więc czemu mówisz "nie uważam że te słowa są sobie równo cenne". On otrzymał bana 4x dłuższego od twojego więc gdzie tu widzisz równość???
Chodziło mi o gostka co dostał też na 3h ... i tak temat już do zamknięcia

BamboS#111

Maj 9, 2017
414
247
88
17
Klan
Tajne Ninje
Chodziło mi o gostka co dostał też na 3h ... i tak temat już do zamknięcia
Rozumiem. Moim zdaniem nie warto jest brać takich słów do siebie bo w Unturned to niestety norma. Zresztą nie ma chyba gry gdzie nie znalazł by się gracz który wyzywa. No cóż nic nie zrobisz. Tak czy owak dzięki za zgłoszenie;)

SonAmadik

Moderator Forum
Członek Załogi
Luty 22, 2016
813
1398
158
26
Zamykam temat,

Zaiser pisz zrozumiałym jezykiem i chociaż dodaj coś na temat w swojej wypowiedzi.

Tak, spacje przed znakami interpunkcyjnymi bolą.

Status
Zamknięty.