Hejka jestem lenka

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Hejka jestem lenka.
Cześć a ja Grześ.
Mam pomysł @dzonyloker czy można by było przy zalożonych maskach nie widać nicku.
Powiedzmy ja zaloże wiadro a losuje się kilka losowych cyfr lub liter np,
H6k1aT7U1L8E6N6k1A, po zdjęciu maski byłby normaly Nick.niewiem czy jest to do wykonania dlatego tylko to propozycja.
Poprawiło by to trochę rp,nie było by na chacie napadł nnie ten i ten,dobre by też były jakieś programy do zmiany głosu (bo mnie każdy pozna lel)

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1922
1558
198
16
Zawsze można ustalić że gdy napadamy zmieniamy nick na właśnie np.H6k1aT7U1L8E6N6k1A, usuwamy profilowe i dajemy prywatny profil steam.

• Lubię to!
Reactions: Mr.Horse

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1710
854
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
[LWP] Ludowe Wojsko Polskie
Zawsze można ustalić że gdy napadamy zmieniamy nick na właśnie np.H6k1aT7U1L8E6N6k1A, usuwamy profilowe i dajemy prywatny profil steam.
komu by się chciało :p jak dla mnie najlepiej by było by jakoś to zrobili by te zabójstwa się nie liczyły i kradzieże aut jak masz maskę założoną a dopiero potem to o czym pisze czajka

Fiolar

Stary wyjadacz
Lipiec 16, 2018
253
142
88
13
Poland
Hejka jestem lenka.
Cześć a ja Grześ.
Mam pomysł @dzonyloker czy można by było przy zalożonych maskach nie widać nicku.
Powiedzmy ja zaloże wiadro a losuje się kilka losowych cyfr lub liter np,
H6k1aT7U1L8E6N6k1A, po zdjęciu maski byłby normaly Nick.niewiem czy jest to do wykonania dlatego tylko to propozycja.
Poprawiło by to trochę rp,nie było by na chacie napadł nnie ten i ten,dobre by też były jakieś programy do zmiany głosu (bo mnie każdy pozna lel)
Czyli gdybyś był pewnien że to jest do zrobienia to był by to rozkaz?

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Ma to ktoś tą akcje może nagrana? bo chciałbym to usłyszeć :D
Przeciez odpal sobie modulator kto ci broni Lamy umke mówić jak Mejdi.
Wyobraźiłem se lamego w czapce policyjnej z nazwą mejdiego i ciuchami gdy mówi do cywili 5k albo ban xddddd
Sam pomysł jest propozycją, która fajnie by było dodać,urozmaiciło grę,bo nie raz widzimy,, (nick) napada mnie miki ze ktoś ma maskę :/
Czyli gdybyś był pewnien że to jest do zrobienia to był by to rozkaz?
Nie,to sprawa dzonego czy uda mu się coś takiego stworzyć jak tak,to wyjdzie chyba tylko na + :)

Ten tytuł to,,clickbait"

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1710
854
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
Wyobraźiłem se lamego w czapce policyjnej z nazwą mejdiego i ciuchami gdy mówi do cywili 5k albo ban xddddd
Sam pomysł jest propozycją, która fajnie by było dodać,urozmaiciło grę,bo nie raz widzimy,, (nick) napada mnie miki ze ktoś ma maskę :/

Nie,to sprawa dzonego czy uda mu się coś takiego stworzyć jak tak,to wyjdzie chyba tylko na + :)

Ten tytuł to,,clickbait"
Clickbait ci wyszedł xd
a co do propozycji jest ona spoko , ale raczej nie wykonalna , też z tego co pamiętam to była już kiedyś taka propozycja

• Lubię to!
Reactions: Czajka

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1710
854
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
Wydaje mi się, że można usunąć widoczność nicku całkowicie ale nie tak aby znikał kiedy jest się w masce.
jeśli faktycznie da się całkowicie usunąć to też jest to jakaś opcja , ponieważ po pierwsze np te napady a po drugie by ktoś cię poznał czy Policja się zatrzymała to musiałbyś się wylegitymować/przedstawić i już by było trochę więcej rp (jeśli jest to chujowy pomysł to mnie poprawcie)

• Lubię to!
Reactions: Czajka i hyasdw

Fiolar

Stary wyjadacz
Lipiec 16, 2018
253
142
88
13
Poland
jeśli faktycznie da się całkowicie usunąć to też jest to jakaś opcja , ponieważ po pierwsze np te napady a po drugie by ktoś cię poznał czy Policja się zatrzymała to musiałbyś się wylegitymować/przedstawić i już by było trochę więcej rp (jeśli jest to chujowy pomysł to mnie poprawcie)
I dodać komende po której wpisaniu na chacie dla policji wyświetlał by się twój nick :OOOOOO (taki dowód osobisty)

• Lubię to!
Reactions: Zero Skila

SonAmadik

Moderator Forum
Członek Załogi
Luty 22, 2016
813
1398
158
26
@Odświeżam.
Gracze ustalili że pasowalo by calkowite nie widzenie nicku na pl10,osobiście jestem za.
@mejdi
@dzonyloker
Jedno pytanie.
Jak wtedy udowodnisz komukolwiek bugowanie czy zabójstwo na zielonej? Skoro na filmie nie pokazesz ich nickow. Po ubraniu? To co jak ktoś się za kogoś przebierze lub będzie się bronił że ktoś się za neliego przebrał?
Jedyna szansa wtedy udowodnić komuś takie coś jakbyscie byli sami na serwerze.

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Jedno pytanie.
Jak wtedy udowodnisz komukolwiek bugowanie czy zabójstwo na zielonej? Skoro na filmie nie pokazesz ich nickow. Po ubraniu? To co jak ktoś się za kogoś przebierze lub będzie się bronił że ktoś się za neliego przebrał?
Tak jak pisałem to tylko propozycja,tak gracze ustalili że trudno będzie dodać że w masce nie widać nicku,a więc postanowili że całkowicie nie będzie widać nicku.
Tak son masz rację jednak zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Zero Skila

Stary wyjadacz
Lipiec 15, 2017
1710
854
178
15
Kielce
www.youtube.com
Klan
Jedno pytanie.
o tym nie pomyślałem ...
@dzonyloker

Ostatnia edycja: