Gazeta "Sprawy RP" nr 4

Pumpkin

Dobrze znany
Marzec 31, 2018
17
24
28
18
Co nowego?
-Groźny przestępca pojmany,
-Bandyci grasują :D

"SPRAWY RP" #4

Groźny przestępca pojmany :
Nasza droga policja wezwała mnie na komisariat bym opisał pojmanie najstraszliwszego przestępcy w historii RP. Policja pozwoliła porozmawiać mi z bandytą i wpuściła mnie do jego celi. Ubrany był w białe puszyste futerko, lecz z jego patrzałek wydobywał się złowrogi wzrok, prawie jak u bazylicha :D, gdy stanął
mi... przed nogami :D na 4 łapach myślałem, ze zemdleję ale złapał mnie Axel... :D niestety przestępca wyszedł z celi i nie dało sie go w żaden sposób spowrotem do niej zagonić. Dobrze, iż z pomocą przybył z patrolu funkcjonariusz Maszczu i zagonił baranka do pierdla.
https://imgur.com/KRAl1oT

Bandyci grasują :
Po godzinie 20:00 gdy ziemię otula zmrok na polskie wołające o pomstę do nieba drogi wraz z swoimi podopiecznymi wyjeżdżają przestępcy w maskach by kraść, ćpać i zabijać :D jednym z nich jest dobrze wszystkim znany mistrz w swoim fachu El Giuseppe znany także jako Czarno Brody... Wczoraj, zgłaszam,
iż ten człowiek zabił z kałasznika kilku typa. Legenda głosi, że gdy spojżysz mu w oczy to już nie zyjesz :D
I tak oto zarobiony itami z kilku typów on i jego banda chcą więcej itów i znów wyruszą :D. Strzeż się podróżniku, to moze być twoja ostatnia wędrówka.

Zaiser 2

Stary wyjadacz
Styczeń 13, 2018
736
1626
158
20
Warszawa
Klan
Kucfiry
Uważam,że te infomacje na temat bandytów są nieprawdziwe,ponieważ banda "Menele"nie jest dobrą mafią tylko mają trochę luzu,ponieważ aktualnie mój team nie miezska w stanie PL10 Roleplay ;D

CzarnoBrody

Stary wyjadacz
Czerwiec 6, 2016
942
437
98
Uważam,że te infomacje na temat bandytów są nieprawdziwe,ponieważ banda "Menele"nie jest dobrą mafią tylko mają trochę luzu,ponieważ aktualnie mój team nie miezska w stanie PL10 Roleplay ;D
Uważam , iż jesteś po prostu słaby i nie umiesz sobie z tym poradzić

SonAmadik

Moderator Forum
Członek Załogi
Luty 22, 2016
776
1354
158
26
To sa bierzace sprawy, liczy sie to co jest tu i teraz a nie na starej edycji, miesiac czy dwa temu.
wiedzialem ze Zaiser sie przyjebiesz, ale prosze juz nie zasmiecajcie tematu. ; p

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1822
1470
198
16
Jezus... kłócić się o wszystko ta gazeta jest 4f i opisuje zdarzenia dziejące się na RP. Jest to ostrzeżenie przed napadami a nie jakaś groźba czy chwalenie się czymś.