Gazeta "Sprawy RP" nr 4

Temat na forum 'Poradniki' rozpoczęty przez Pumpkin, Kwiecień 7, 2018.

1. Pumpkin

Pumpkin Użytkownik

Polubienia:
    24
    Co nowego?
    -Groźny przestępca pojmany,
    -Bandyci grasują :D

"SPRAWY RP" #4

Groźny przestępca pojmany :
    Nasza droga policja wezwała mnie na komisariat bym opisał pojmanie najstraszliwszego przestępcy w historii RP. Policja pozwoliła porozmawiać mi z bandytą i wpuściła mnie do jego celi. Ubrany był w białe puszyste futerko, lecz z jego patrzałek wydobywał się złowrogi wzrok, prawie jak u bazylicha :D, gdy stanął
    mi... przed nogami :D na 4 łapach myślałem, ze zemdleję ale złapał mnie Axel... :D niestety przestępca wyszedł z celi i nie dało sie go w żaden sposób spowrotem do niej zagonić. Dobrze, iż z pomocą przybył z patrolu funkcjonariusz Maszczu i zagonił baranka do pierdla.
    https://imgur.com/KRAl1oT

Bandyci grasują :
    Po godzinie 20:00 gdy ziemię otula zmrok na polskie wołające o pomstę do nieba drogi wraz z swoimi podopiecznymi wyjeżdżają przestępcy w maskach by kraść, ćpać i zabijać :D jednym z nich jest dobrze wszystkim znany mistrz w swoim fachu El Giuseppe znany także jako Czarno Brody... Wczoraj, zgłaszam,
    iż ten człowiek zabił z kałasznika kilku typa. Legenda głosi, że gdy spojżysz mu w oczy to już nie zyjesz :D
    I tak oto zarobiony itami z kilku typów on i jego banda chcą więcej itów i znów wyruszą :D. Strzeż się podróżniku, to moze być twoja ostatnia wędrówka.

2. ŁośSoś

ŁośSoś Stary wyjadacz

Polubienia:
    419

PanJan33 lubi to.
  3. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    1216
    Uważam,że te infomacje na temat bandytów są nieprawdziwe,ponieważ banda "Menele"nie jest dobrą mafią tylko mają trochę luzu,ponieważ aktualnie mój team nie miezska w stanie PL10 Roleplay ;D

4. Pumpkin

Pumpkin Użytkownik

Polubienia:
    24
  5. Lee Everet

Lee Everet Stary wyjadacz

Polubienia:
    536
    Prenumerata jedynie za 359.99 Jenów Szwedzkich lub 218.35 rubli amerykańskich jedynie w wybranych kioskach na terenie gułagu do 30 lutego.
    Polecam xD

Ostatnia edycja: Kwiecień 7, 2018
  6. CzarnoBrody

CzarnoBrody Stary wyjadacz

Polubienia:
    433
    Uważam , iż jesteś po prostu słaby i nie umiesz sobie z tym poradzić

7. Zaiser 2

Zaiser 2 Stary wyjadacz

Polubienia:
    1216
    Tak słaby,że ani razu mnie nie zabiłeś na starej edycji :^

8. SonAmadik

SonAmadik Moderator Forum Członek Załogi

Polubienia:
    1128
    To sa bierzace sprawy, liczy sie to co jest tu i teraz a nie na starej edycji, miesiac czy dwa temu.
    wiedzialem ze Zaiser sie przyjebiesz, ale prosze juz nie zasmiecajcie tematu. ; p

9. Josef Mengele

Josef Mengele Stary wyjadacz

Polubienia:
    1317
    Jezus... kłócić się o wszystko ta gazeta jest 4f i opisuje zdarzenia dziejące się na RP. Jest to ostrzeżenie przed napadami a nie jakaś groźba czy chwalenie się czymś.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.