Fail Rp?

Przemo-Vagans

Użytkownik
Kwiecień 17, 2019
13
0
18
Witam. Dzisiaj przytrafila mi sie taka akcja, ze pan Chudini Lee z Januszem Lee kradneli mi paliwo z auta oraz prowokowali "probojac" rozwalic mi opony. Dalej nei chce pisac macie tutaj kontynuacje akcji ocencie czy to bylo Fail Rp.

Seneka

Stary wyjadacz
Lipiec 11, 2018
276
85
63
19
Poland
Witam. Dzisiaj przytrafila mi sie taka akcja, ze pan Chudini Lee z Januszem Lee kradneli mi paliwo z auta oraz prowokowali "probojac" rozwalic mi opony. Dalej nei chce pisac macie tutaj kontynuacje akcji ocencie czy to bylo Fail Rp.
To nieźle się kłócisz umierając, tutaj obydwoje zrobiliście fail. Gdyby był wipe to nie byłoby takich sytuacji, to wszystko przez to że bogatszym graczom się nudzi bo mają wszystko co mogą, jedna wielka UTOPIA.

Fernando Chudini

Stary wyjadacz
Kwiecień 27, 2019
225
41
63
To nieźle się kłócisz umierając, tutaj obydwoje zrobiliście fail. Gdyby był wipe to nie byłoby takich sytuacji, to wszystko przez to że bogatszym graczom się nudzi bo mają wszystko co mogą, jedna wielka UTOPIA.
ciekawe skarga po co strzelałeś do janusza a tera płaczesz bo się wyjebałeś

MREKSIK

Użytkownik
Lipiec 22, 2018
43
7
23
Ludzie odwalają tera takie rzeczy bo chcą permy ponieważ ten serwer umiera przez administracje i bany

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4711
4819
198
27
Klan
Konfederacja
Skoro im się nudzi bo wszystko mają i mają dużo pieniędzy dlaczego nie kupią sobie broni długiej? :)
Ja cały czas uważam że to ściema bo sprawdzałem listę najbogatszych graczy i wcale nie jest tak jak niektórzy piszą.

Ostatnia edycja:

Seneka

Stary wyjadacz
Lipiec 11, 2018
276
85
63
19
Poland
Skoro im się nudzi bo wszystko mają i mają dużo pieniędzy dlaczego nie kupią sobie broni długiej? :)
Ja cały czas uważam że to ściema bo sprawdzałem listę najbogatszych graczy i wcale nie jest tak jak niektórzy piszą.
Tak samo jest z samochodami sportowymi, gracze ich nie kupują albo jeżdżą nimi po zielonych by ich nie stracić. Gracze zamiast kupic broń długą / samochód sportowy wolą sprzedać hajs w psc i mieć na następną edycje. Sami tracicie zyski na tym że nie robicie wipe.

• Lubię to!
Reactions: Dead Schot

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4711
4819
198
27
Klan
Konfederacja
Tak samo jest z samochodami sportowymi, gracze ich nie kupują albo jeżdżą nimi po zielonych by ich nie stracić. Gracze zamiast kupic broń długą / samochód sportowy wolą sprzedać hajs w psc i mieć na następną edycje. Sami tracicie zyski na tym że nie robicie wipe.
Co im da sprzedaż hajsu za psc na następną edycję?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4711
4819
198
27
Klan
Konfederacja
Ekhm ekhm 2mln pkt radmej i kombacior i praktycznie co edycję się znajdzie taki co kupi
Tak knykciu.
Tylko mi chodzi o to że ktoś sprzeda teraz pkt i za to PSc kupi na nowej edycji?
Bo seneka napisał to w taki sposób.
Przecież jak tego kodu od razu nie wykorzystasz to osoba która Ci go podała zrobi to za Ciebie po transakcji

Fernando Chudini

Stary wyjadacz
Kwiecień 27, 2019
225
41
63
A czy ja mowie ze jestem bogaty?
pozatym po co komuś potrzebna broń długa jak ludzie rdm odpierdalają