Dusigrosz

Status
Zamknięty.

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
18
Niewiem na jakim dziale to napisać.
Nie moge wejść na serwer,dzisiaj odsybskrybuje mape i postaram się wejść na dzień dzisiejszy niestety nie mogę tego przenieść. Nie rozumiem też problemu czemu mam to przenieść w regulaminie napisane jest że nie można zabudowywać npc a ja tego nie robię.W ciągu kilku dni ogarne ten dom,proszę o wyrozumiałość i cierpliwość oraz nie usuwanie na dzień dziejszy tej chatki.
EDIT:
(Problem jest taki że podobno musze przenieść dusigrosz)( nie zniknął mi bo mi po kilku sekundach wywala)

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
18
Niewiem na jakim dziale to napisać.
Nie moge wejść na serwer,dzisiaj odsybskrybuje mape i postaram się wejść na dzień dzisiejszy niestety nie mogę tego przenieść. Nie rozumiem też problemu czemu mam to przenieść w regulaminie napisane jest że nie można zabudowywać npc a ja tego nie robię.W ciągu kilku dni ogarne ten dom,proszę o wyrozumiałość i cierpliwość oraz nie usuwanie na dzień dziejszy tej chatki.
EDIT:
(Problem jest taki że podobno musze przenieść dusigrosz)( nie zniknął mi bo mi po kilku sekundach wywala)
Musze przenosić?? :(

Paweł Golec

Policja RP
Policja RP
Grudzień 24, 2017
216
311
108
20
Russia
Ale da się niszczyć to siano, na którym teoretycznie da się zarabiać. Jak dla mnie to nie widze problemu byś zostawił sobie ten dom, lecz nie ode mnie to zależy

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2380
2024
198
16
Katowice
Klan
Bambiki FMa
Ale da się niszczyć to siano, na którym teoretycznie da się zarabiać. Jak dla mnie to nie widze problemu byś zostawił sobie ten dom, lecz nie ode mnie to zależy
Na pewno twoje zdanie znaczy wiecej niz jakiegos noskilla, domkamila czy innego policjanta ktorego nikt nawet nie kojazy.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2576
2135
218
To jest miejsce do zarobku. Jak ma dostać się do środka gracz i niszczyć snopy siana? Może kopalnie też odblokuje żeby ktoś sobie zajął?

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2576
2135
218
Bez kitu problemu nie będzie,troche chamskie. Dobra przeniese wszystko co do grama. Dajcie mi trochę czasu :/
chamski? Przymknąłem oko na hangary wieże, itp. które przecież nie są budynkami mieszkalnymi. To na dusigroszu jest przesadą bo blokuje miejsce zarobku.

Status
Zamknięty.