Dostałem bana za multikonto???

Sierpień 9, 2019
5
1
3
Dnia 09.08.2019r o godzinie 18:44 dostałem podajże perma za multikonto. Dopiero zacząłem grać na serwerze bo mnie mój znajomy zaprosił (Victor Caviano), bo nie miał z kim grać. Jakiś typek ciągle pisał ze jestem multikontem Masserio, chociaż on dostał bana i normalnie czekał na ub grając w cs. Masserio akurat ma nagranie, bo jak go zbanowaliście on grał w cs i robił odcinek na yt. Chcę unbana, bo to nawet fajny serwer i przyjemnie się tutaj gra :<

DOMkamilo

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 31, 2017
637
280
138
A to że założyłeś konto 07.08.2019 i masz 2 znaj i 2 grupy jak wyjaśnisz? Dodatkowo jak padło podejrzenie że jesteś multikontem od razu wyszedłeś.

Sierpień 9, 2019
5
1
3
A to że założyłeś konto 07.08.2019 i masz 2 znaj i 2 grupy jak wyjaśnisz? Dodatkowo jak padło podejrzenie że jesteś multikontem od razu wyszedłeś.
bo wcześniej zawsze grałem w roblox z Victorem albo w mc a do grupy mnie zaprosił victor, poza tym mam tylko 1 znaj i 1 grupe lol, i przeciez jak mówili ze jestem mulciakiem to czały czas grałem i wyjaśniałem sprawe. byłem na serwerze

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja
bo wcześniej zawsze grałem w roblox z Victorem albo w mc a do grupy mnie zaprosił victor, poza tym mam tylko 1 znaj i 1 grupe lol, i przeciez jak mówili ze jestem mulciakiem to czały czas grałem i wyjaśniałem sprawe. byłem na serwerze
Łżesz jak pies.
Akurat podałeś gry ktorych nie musisz mieć na steam ;D

Sierpień 9, 2019
5
1
3
Lubie te gry i w nie gram, wbiłem na pierwszą gre ze steama i dostałem bana po pierwszych 24h. Wiec sie nie dziw ze grałem w tamte gry.

Sierpień 9, 2019
5
1
3
Dobra nie ważne, policja ma własny kodeks karny więc wątpię żebyś dostał ub, a co że mną?
Mam perma? I czy mogę kupić ub?
Pokaż im nagranie to dostaniemy ub
Podwójny post automatycznie scalony:

mam nagranie jak gram w cs i wasze głosy w tle, i tak uznają że to montaż więc nawet nie chce mi się tego montować i wstawiać

i wbij na ts

• Haha
Reactions: Jaskier

mariowarrior

Stary wyjadacz
Sierpień 29, 2016
357
74
63
Eeeeej czy tylko ja mam wrażenie że koleś przelogował się na swoje main konto i próbuje jeszcze jakoś to uratować xD ?

• Lubię to!
Reactions: mejdi

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja

mam nagranie jak gram w cs i wasze głosy w tle, i tak uznają że to montaż więc nawet nie chce mi się tego montować i wstawiać

i wbij na ts
Zapomniałeś się wylogować ze swojego drugiego konta i odpisales sam sobie kurwa xd

Mateusz Masserio

Użytkownik
Lipiec 23, 2019
16
4
8
No właśnie, miło że się przyznajesz do błędu

Dobra te forum jest głupie, nawet nie zauważyłem tego xd

No właśnie, miło że się przyznajesz do błędu

Dobra te forum jest głupie, nawet nie zauważyłem tego xd
Multikonto czy nie, założyłem jest bo dostałem nie słusznego bana a wyjaśnień nie przyjmowałeś

Chce tylko wiedzieć czy mogę kupić ub

Ostatnia edycja:

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja
Multikonto czy nie, założyłem jest bo dostałem nie słusznego bana a wyjaśnień nie przyjmowałe
No widzisz akurat to trudne nie było.
Po co zakładasz multikonto na forum?
Wiesz że w.przypadku gry na multikoncie dostaje się perma na multi i konto główne?

Jakim trzeba być kretynem żeby zapomnieć się.przelogowac i odpisać samemu sobie? Cały czas w.to nie wierzę co się odjebalo ;)

Mateusz Masserio

Użytkownik
Lipiec 23, 2019
16
4
8
No widzisz akurat to trudne nie było.
Po co zakładasz multikonto na forum?
Wiesz że w.przypadku gry na multikoncie dostaje się perma na multi i konto główne?

Jakim trzeba być kretynem żeby zapomnieć się.przelogowac i odpisać samemu sobie? Cały czas w.to nie wierzę co się odjebalo ;)
Cóż to że pewien admin to idiota i zbanował mnie bezprawnie to pewnie ja tak samo bezprawnie mogłem założyć multikonto, poza tym ja się nie przelogowywałem tylko mam dwa komputery i pracy na oby dwóch więc pozdro

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja
Cóż to że pewien admin to idiota i zbanował mnie bezprawnie to pewnie ja tak samo bezprawnie mogłem założyć multikonto, poza tym ja się nie przelogowywałem tylko mam dwa komputery i pracy na oby dwóch więc pozdro
Cóż jestem pewien że teraz dostaniesz perma na serwerze i forum.Coz na serwerze sam o to zadbam