Dostępność broni

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2567
2132
218
AKTUALIZACJA 14.01.2019

Próbujemy lekko zmienić rozgrywkę na serwerze, przez zmniejszenie dostępu do broni długiej. Dodany został też nowy punkt w regulaminie serwera.
W środę zostaną zablokowane niektóre przedmioty policyjne. Zalecam pościągać dodatki z broni policyjnych - maplestrike itp.

Zmieniono:

• Usunięto mikołaja z questami.
  • Zmniejszono ammo tasera z 10 do 2 w magazynku.
  • Cena Gin & Tonic z 190 na 220
  • Cena Blowtorch z 3000 na 10000

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Proponuję zrobic jeszcze downgrade broni o nazwie HK ponieważ broń ta nie ma opadu kuli oraz nie ulega zniszczeniu.
Edit chodziło mi oczywiście o brak odrzutu.

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: KaroleX

:) _ViHi_ (:

Stary wyjadacz
Styczeń 29, 2018
433
159
78
12
Poland
Klan
Kin.Ger
Proponuję zrobic jeszcze downgrade broni o nazwie HK ponieważ broń ta nie ma opadu kuli oraz nie ulega zniszczeniu.
Jak ja wczoraj hk kupilem :(
Można zrobić tak że będzie się dało sprzedać przez 24H ALE żeby to było na green bo będzie pełno napadów na omega jak wszyscy będą hk sprzedac.
Usunąć HK!

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Jak ja wczoraj hk kupilem :(
Można zrobić tak że będzie się dało sprzedać przez 24H ALE żeby to było na green bo będzie pełno napadów na omega jak wszyscy będą hk sprzedac.
Usunąć HK!
Nie no czemu usunąć?Jeśli można to dostosować ją po prostu poziomem do innych broni typu mapel albo night :)

• Lubię to!
Reactions: KrzeneQ

mejdi

Policja RP
Policja RP
Sierpień 7, 2015
3735
4092
198
27
Klan
Konfederacja
Jak to poczatek to w sumie jeszcze gorzej. Bo wprowadzanie takich duzych zmian bardzo mocno wplywajacych na rozgrywke mija sie z celem kiedy na serwerze wiekszosc osob osiagnela juz wszystko.
Barti są to propozycję z tematu o wipe.A wiesz co jest głównym wątkiem tego tematu :)