1. Start serwera SANDBOX

[PL 8] Unturned.pl #SANDBOX
    Ip: serwer.unturned.pl
    Port: 27080

Więcej informacji

Dodatki na serwerach za posiadanie konta na forum

Temat na forum 'Sprawy dotyczące forum' rozpoczęty przez dzonyloker, Maj 18, 2018.

1. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    1332
    dzonyloker przesłał nowy wpis na blogu

Dodatki na serwerach za posiadanie konta na forum

Ostatnio znacznie została zwiększona integracja kont forum z rangami posiadanymi przez graczy na serwerach Unturned. Jeśli gracz posiada konto na forum z połączonym kontem Steam to może liczyć na małe dodatki podczas gry. Konto Steam można połączyć przy rejestracji lub ustawieniach w przypadku istniejącego konta forum.

Co na ten moment dostają gracze?

Serwery Survival
    • Biały nick na czacie (zamiast szarego).
    • Komenda TPA - teleportacja do innego gracza.

Serwer RolePlay
    • Biały nick na czacie (zamiast szarego).
    • Nowa funkcja wirtualnego garażu. Jeśli wylogujesz się na +20 minut i zostawisz gdzieś swoje auto, to zostanie one automatycznie schowane do garażu.

Tak to wygląda na ten moment. Jeśli masz jakąś propozycję odnośnie tych dodatków, daj nam znać w komentarzu :)

2. Czajka

Czajka Stary wyjadacz

Polubienia:
    130
    A jeżeli zostawiłem je 4,3 dni temu to one też w gaddzie jest? Czy dzisiaj to dodano

3. dzonyloker

Polubienia:
    1332
    @Czajka
    Powinno być jak go nikt nie zabrał.

4. Mr.Horse

Mr.Horse Stary wyjadacz

Polubienia:
    70
    A jak ma się zostawione 2 auta ?
    EDIT : czy schowa 2 ? jak nawet się nie ma donatora ?

5. dzonyloker

Polubienia:
    1332
    @Mr.Horse Nie ważne czy masz donatora, to jest ranga za posiadanie konta na forum. Z donatorem masz też 1 slot. Tylko 1 auto i nie wiem na jakiej zasadzie to zrobi, prawdopodobnie losowe.

6. Radosław Kowalll

Radosław Kowalll Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    uważam, że dodatek jest pozytywny lecz ja mam konto na forum i pusty ggad i jak mnie nie było przez jakies 5h i wbijam to auta nie bylo w gaddzie i kolega powiedział , że jak mnie nie było +/- 2h to napadli mojego kolege i kazali mu otworzyć dzwi do domu i rozwalili mu quada bo nie chciał im zdejmować lockerów, quad był ciągle w miejsu , nikt go nie tykał , więc nie wiem czy to tak do końca działa

7. dzonyloker

Polubienia:
    1332
    dla ciebie na pewno nie działa bo nie masz połączonego konta steam z forum:astonished:

8. Radosław Kowalll

Radosław Kowalll Stary wyjadacz

Polubienia:
    42
    *przepraszam zapomniałem o tym, miałem przez jakiś czas i myślałem że nadal mam*

EDIT 1: Poproszę o zaktualizowanie serweroni RP ponieważ była aktualizacja do unturned.

Ostatnia edycja: Maj 25, 2018
    dzonyloker lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona używa plików cookie, aby pomóc spersonalizować treść, dopasować do Twoich potrzeb i pozostać zalogowanym, jeśli się zarejestrujesz.
    Kontynuując korzystanie z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.