Dodanie shoutboxa (forumowego czatu).

Czy chcesz ShoutBoxa?

• Tak

Votes: 14 77,8%
  • Nie

Votes: 4 22,2%

• Total voters
    18
U

Usunięte konto 3851

Yyy ale taki bambol nie odpali Discorda? Po drugie sb masz na forum a nie każdy ma 30 kart na raz odpalone.

SonAmadik

Moderator Forum
Członek Załogi
Luty 22, 2016
815
1413
158
26
Ziemniaczek to że był cheaterem to kompletnie inna sprawa. Ludzi młodszych wyzywa i lepiej mu nie ufać bo nie bez powodu stracił rangi na innej serwerowni.
W sensie ze wyzywa kogoś ze jest młodszy, czy chodzi Ci o to że nie powinno się młodszych wyzywać jeżeli zachowują się jak debile a jedynie delikatnie im to uzmysłowić?

U

Usunięte konto 3851

Tak bo inaczej wyzywąc ich będziemy mieli samych debili w narodzie którzy przeklinają.

Quality

Naczelny Serwerowy MythBuster
Zasłużony
Czerwiec 25, 2015
746
210
98
20
Gdzieś daleko w górzystej Narnii
Klan
Awakening
Nie lubię tfu nienawidzę zmieniać tematu ale dlaczego jestem oskarżany za używanie cheatów i degrada na innym serwerze o,O

W życiu w swoim zawodzie nie miałem cheatów w unturned, a druga sprawa to taka że sam odszedłem. Proszę się pierw dowiedzieć, lub upewnić a potem oskarżać i wyzywać innych. Co do Discorda to już lepiej aby ludzie używali teamspeaka serwerowego. Prędzej czy później na tyle by się przyzwyczaili ze teamspeak miałby większe pustki niż nie jeden serwer Polski :)

Malinka

Dobrze znany
Listopad 18, 2017
8
12
28
Jestem na nie. Wiem z innego forum, że jest to zbędne... A nawet na pewnym serwerze popsuło to forum, bo administracja sobie powybierała ulubionych graczy i zaczęła robić "faworke" i już tylko oni tam mogą pisać i wiadomo, że czasem napisze ktoś inny ale jest to widoczne, że nie jest mile widziany. Oczywiście tu nie musi tak być i zapewne by nie było ale no... Osobiście i tak nie jestem przekonana.

+ Co do niektórych komentarzy... Creative sam odszedł z serwerowni, w której właściciel jak się obrazi niszczy bazę graczom i wali chamskie teksty, admin usuwa dla topki punkty reputacji innym, n. im. właśnie też Creative i nic, nie zdziwię się jak to też zasługa właściciela. I ogólnie szkoda pisać o tej innej serwerowni ale nic dziwnego że odszedł, a wiem, bo odeszłam razem z Nim. Tu jest lepiej. A i nie miał cheatów. To, że komuś wychodzi strzelanie czy coś nie świadczy od razu o tym, że to cheaty. ;)

#edytuje, żeby nie robić spamu... Jakie zachowanie? Weź gościu kitów nie wciskaj. Pewnie zabił Cię z dwa razy i gadasz głupoty albo Cię zrajdował czy coś. ;-; I z resztą jakbyś nie widział piszesz nie na temat i przez Ciebie inni też schodzą na inny temat. Spójrz na swoje zachowanie, a potem oceniaj innych. ;)

Pozdrawiam, Malinka. :p

Ostatnia edycja:
U

Usunięte konto 3851

Miodek mnie nie obchodzi chodzi mi o jego zachowanie w stosunku do innych graczy.

hyasdw

Administrator Serwera Survival
Październik 25, 2015
565
746
178
17
Hiszpania :P [Malaga]
Klan
=S.A=
Przestańcie robić ten offtopic ;_; wszystkie posty nie należące do tematu zostaną zgłoszone :=) - Co do shoutboxa jestem na NIE - Popieram zdanie creative ;D

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2883
2503
218
Discorda na razie nie wprowadzamy. Shoutbox zostanie wprowadzony tylko pod jednym warunkiem - możliwość pisania na shoutbox odblokowuje się po napisaniu 30 postów na forum. Jeszcze nie wiem czy tak się da na tym forum ustawić.

Ostatnia edycja:

KraKen_PL

Stary wyjadacz
Zasłużony
Grudzień 28, 2016
117
46
63
Klan
[BH+]
Discorda na razie nie wprowadzamy. Shoutbox zostanie wprowadzony tylko pod jednym warunkiem - możliwość pisania na shoutbox odblokowuje się po napisaniu 30 postów na forum. Jeszcze nie wiem czy tak się da na tym forum ustawić.
No warunki muszą być, inaczej ani rusz. :D

U

Usunięte konto 3851

Czekamy dzony i się doczekać nie możemy... Mógłbyś nas przynajmniej poinformować dlaczego nie ma shout boxa.

dzonyloker

Administrator
Członek Załogi
Lipiec 18, 2014
2883
2503
218
Czekamy dzony i się doczekać nie możemy... Mógłbyś nas przynajmniej poinformować dlaczego nie ma shout boxa.
Bo zamiast pisać w tematach ludzi pisali wszystko na shoutboxie. Teraz nie opłaca się kupować shutboxa bo wyszła duża aktualizacja forum, a na nią jeszcze nie ma takiego pluginu. Forum jeszcze jest na starej wersji.

• Lubię to!
Reactions: Ojciec Mateusz

Voorhes

Stary wyjadacz
Zasłużony
Lipiec 30, 2017
175
199
88
30
Chojnice
Klan
[BH+]
Chociaż w pewnym stopniu tęskię za shoutboxem to uważam, że nie powinno go być. Zgadzam się z tym co napisał Creative. Bez shoutboxa forum bardziej tętni życiem. Poza tym bez shoutboxa zauważyłem, że spora ilość ludzi, którzy mają jakiś problem nie pisze na sb, że go ma i czeka aż admin to przeczyta (a jeśli nie przeczyta, bo nie ma forum otwarte na jakiejś karcie to potem zły admin, bo nie reaguje) tylko wchodzi na TSa i zaczepia moda/admina. Jest dobrze jak jest - mi osobiście odpowiada brak shouboxa.

Ostatnia edycja:
  • Lubię to!
Reactions: ŁośSoś i SkaR

Chumakosh

Użytkownik
Luty 20, 2018
6
1
18
19
Uganda
To na serwerach może być patola ale shoutboxa na forum to już nie ? To możecie równie dobrze wprowadzić na RP coś takiego jak [Facebook]: [CzarnyRynek]: albo usunąć czat i kazać używać mikrofonu. Jak będzie shoutbox to sie nic nie stanie i nikogo to nie zniesmacza, właśnie to dziwne, że jak wchodzisz na forum to nie ma shoutboxa.