Dodanie HeliPadów w Miastach

Tal0N

Stary wyjadacz
Listopad 25, 2017
182
31
63
15
Poland
Witam, jak wiecie dużo osób na serwerze posiada heikoptery z wiadomego powodu (Dilera) jak dla mnie fajnie było by dodać w Borucie , Kopalni , Nadzieji , Pomyslowie, Rybaku lądowiska z20160825174408_1.jpg safezonem. W każdym mieście mogły znajdować by się po 2/3 i kopalni i rybaku. Moim zdaniem dobrze się to by sprawdziło bo kto w realu parkuje helkę przy domu na ulicy? Piszcie czy jesteście TAK lub NIE

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2722
2306
198
Katowice
W nadzieji masz ladowisko na dachu szpitala, w Borucie kolo depo a w Pomyslowie na dachu depo. Chociaz i tak jestem za tym aby te ladowiska byly wprowadzone oraz zrobione troche wieksze bo wyladowanie na takim malym ladowisku ogrodzonym plotkami jest dosc trudne.

Tal0N

Stary wyjadacz
Listopad 25, 2017
182
31
63
15
Poland
W nadzieji masz ladowisko na dachu szpitala, w Borucie kolo depo a w Pomyslowie na dachu depo. Chociaz i tak jestem za tym aby te ladowiska byly wprowadzone oraz zrobione troche wieksze bo wyladowanie na takim malym ladowisku ogrodzonym plotkami jest dosc trudne.
W sumie wiedziałem o tych lądowiskach ale myślałem ze w borucie obok depo to tylko ladowiska dla helek tylko policyjnych i w pomyslowie a zapomniałem o ladowisku w nadzieji. Ale i tak chciałbym by było to dodane ponieważ te w depo to sa ogrodzeniami i trudno sie parkuje :( A i by sie ladowisko w kopalni przydalo :D

Tal0N

Stary wyjadacz
Listopad 25, 2017
182
31
63
15
Poland
Ostatnio helka mi wybuchła przez lampy drogowe zaparkowalem obok domu na drodze i bumm 30k spalone.. ...