Ciekawostki Unturned :)

Status
Zamknięty.

elclasicio

Użytkownik
Marzec 30, 2016
80
1
23
Polska
Klan
Sojusz unturned Polska
Witam dziś przedstawię wam kilka Ciekawostek o których mogłeś nie wiedzieć.Kilka tych trików dzięki którym na pewno staniecie się lepszymi graczami oraz będziecie mieć większą frajdę z rozgrywki

1.Bindowanie przedmiotów pod dany klawisz:Na czym polega zbindowanie klawisza?Powiedzmy że jestem aktualnie podczas walki pvp na ręce i mam już tylko 20% hp więc trzeba zajrzeć do ekwipunku i wyjąć bandaż czy dressing i go użyć,ale gdy będziemy go wyciągać to nasz przeciwnik prawdopodobnie nas zabije,lecz gdy zbindujemy bandaż to możemy biec i mieć bandaż zbindowany na np.5 więc biegnę biegnę i klikam 5 i tym samym wyciągam bandaż czy dressing.Jest to bardzo przydatne gdyż:
1.Wiele osób z tego korzysta i ma nad wami (jeśli z tego nie korzystacie) przewagę
2.Nie musimy przeglądać ekwipunku aby wyjąć bandaż i go użyć więc mamy przewagę na przeciwnikiem
3.O wiele łatwiejsza walka z zombie gdyż jak wiemy podczas walki z zombie jest jeszcze ciężej zajrzeć do ekwipunku
Teraz o tym jak zbindować przedmiot pod dany klawisz:Najeżdżamy na nasz przedmiot i klikamy lewy przycisk myszy a następnie klikamy dowolną liczbę od 3 do 0 i mamy zbindowany przedmiot.
Jest małe ALE a mianowicie nie można tak bindować broni.
2.Rocket Launcher
Chyba każdy nawet mało „zaawansowany” gracz chciał by posiadać wyrzutnię rakiet,lecz jest ona bardzo droga i wiele osób myśli że cena powinna być niższa gdyż nie da się Lauchera znaleźć.Dziś obalę tę teorie raz na ZAWSZE

Rocket Launcher-Najlepsza broń do siania zniszczenia na serverach oraz siania grozy wśród graczy posiadających bazy gdyż ma ona zabójczego Damage!
Ale teraz wróćmy do sedna.
Gdzie można znaleźć Rocket Laucher? To pytanie dręczy myślę wiele osób,większość z osób grających na serverach nigdy nie miało tej broni w ręku,wiele osób nie stać na kupno tej broni więc postanowiłem odpowiedzieć na to dręczące graczy unturned pytanie.Tak więc Rocket Laucher znajduje się w dość nie typowym miejscu zazwyczaj znajdujemy tam jakieś rewolwery czy taśmy lub kleje można tam znaleźć przedmioty policji.Tak!! Jest to właśnie Airport, Belfast Airport.
3.Skrzynia i tajemnicza kryjówka
Dla wielu osób które zaczynają grać w unturned (mówię o osobach które mają mniej niż 150 h w grze) reszta osób może to pominąć

Tak więc jeśli zaczynasz już budować bazę lub inaczej mówiąc grać na poważnie to nie może ci zabraknąć skrzyń.Ale gdzie można je ukryć oprócz w bazie,baza zostanie zrajdowana to skrzynki też.Tak więc trzeba mieć jakieś skrytki jedną z nich jest tajemnicza kryjówka czyli……...drzewo…
tak nasze zwykłe nie pozorne drzewo.Gdy rozwalimy drzewo zostaje nam jak wiemy pieniek,weźmy się do rąk skrzynię i postawmy na tym pieńku poczekajmy aż drzewo odrośnie a po naszej skrzyni nie będzie ani jednego widzialnego i podejrzliwego kawałka.Chcę dodać że jeśli podchodzi to pod pkt regulaminu bagi i chity to nie odpowiadam za bany,ale jeśli by tak było to myślę że z 40% graczy unturned miało by bana.
4.HeadShot
HeadShot to dla myślę wszystkich znane pojęcia gdyż używa się go w każdej grze strzelankowej,
lecz jest to często mylące w naszej ulubionej grze gdyż headshot nie zabija na jednego strzała,Każda broń ma własną liczbę headshotów aby były śmiertelne z takich broni jak np.ShadowStalker,Grizzly,MasterKey,Blunforce,Timberwolf,Snapersyka itp. zabija na jeden strzał ale z broni takich jak np.Maplestrike,Cobra,ACE,Colt,EagleFire,DragonFAG,Zubenakow jest troszkę inaczej tutaj potrzeba 2,3 strzałów w głowę aby zabić.Oczywiście inny gracz może się wykrwawić ale gorzej z zombie.Tak więc nie łudźmy się tym że przerzyjemy mając jeden nabój w maplestrike czy eaglefire.
5.Gdzie można wypróbować bronie?
Większość z was odpowie „Singleplayer” i zgadzam się z tym ,ale snigiel nie jest przeznaczony specjalnie pod naukę broni.Do tego jest taka fajna mała mapka,sam poznałem ją około miesiąca temu.Na mapie znajdują się wszystkie rodzaje broni,dodatki,materiały wybuchowe,kilka ubranek. Wszystkie możemy wypróbować na naszych ulubionych zombie i zwierzętach.Mapka nazywa się weapontest a oto link do niej:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=484831841&searchtext=
6.Mega zombie
Wiele osób boi się tej postaci gdyż ma bardzo duże obrażenia i jest bardzo silna,lecz wystarczy nam 45 ammo z maplestrike czy eaglefire żeby zabić tę postać.A mogą z niej wypaść nawet takie przedmioty jak np.C4,Military drum,Grizzly,High military box,night vision scope oraz oraz okularki night vision,różne dodatki do broni oraz bardzo rzadkie bronie np.Desert Falcon czy różne inne scope.

_+"The Sims"+_

Dobrze znany
Sierpień 4, 2015
370
54
43
103
Los Santos, San Andreas
Klan
SimGrott
Co do bindowania, to z tego co wiem klikamy PPM i wtedy możemy bindować :) a nie LPM.
Nie wydaje mi sie, ze rocketa mozna znalezc na lotnisku xd ja bym obstawiał Holman i tam chyba go kiedyś znalazlem ale sam nwm zwykle wyrzutnia respi sie w takich miejscach rangerowskich tak mi sie wydaje.
Skrzynki- ja bym polecał bardziej ukryć je pod woda a nie w drzewie, drzewo najpierw trzeba ściąć i jest to problematyczne kiedy co chwile ścinamy dane drzewo a ono odradza się po kilku minutach i czasem trzeba czekać i ich pilnować bo jak ktoś zobaczy taką skrzynkę to już nie popuści. xd No i każdy gracz przypadkiem moze ściąć to drzewo moim zdaniem szansa, że ktoś znajdzie skrzynke dobrze ukryta pod woda jest mniejsza niż w drzewie.
Z żadnej broni możesz nie paść na strzała kiedy masz hełm i bandane, wtedy w najgorszym przypadku zostaje ci 3 hp i krwawisz, jesli w tym czasie bedziesz przeladowywał czy robił cokolwiek oprócz wyjmowania bandaża (oczywiście bindem) to juz po tobie. A no i hełm musi być 100% co do bandany nie jestem pewny czy musi być, jeśli nie ma to chyba zwiększa obrażenia z Timbera itp itd ale Shadowa chyba zatrzymuje na 3hp i nie zabija na strzała.
Znam tą mape brakuje mi do niej tylko strzelnicy jakiejś xd A nauczyć się broni można na PL7 polecam xd
Mi tam zawsze było szkoda ammo na duzego ale co kto lubi.
Dodam jeszcze, że będąc w eq klikająć ctrl a potem LPM możemy wyrzucić daną rzecz na którą klikniemy właśnie LPM przy przytrzymaniu Ctrl. W eq trzymając ctrl i klikając na np. soczek PPM możemy go od razu wziąć do ręki co bardzo nam oszczędza klikania bądź przeciągania danego itemu na naszą postać, niestety czasem jeśli mamy mało miejsca w eq a chcemy wziąć broń (Czyli item który wejdzie nam do ręki/do tych głownych 2 slotów) to wtedy z tych 2 slotów na bronie jeden item się zamieni na ten na który klikneliśmy ctrl i PPM xd (jesli nie mamy wystarczająco miejsca w eq to dany przedmiot nie wejdzie nam do ręki/ mozemy też mieć miejsce ale ułożenie tego miejsca bedzie sie bugowalo i nam nie wejdzie item np jesli mamy siekiere 3x2 do góry a w eq mamy miejsce 3x2 w bok. :/ Jesli otworzymy skrzynke to w eq też mozemy tak zrobić, że szybciej przeniesiemy ity z eq do skrzynki trzeba kliknac ctrl i PPM oczywiście mając otwartą skrzynkę bo inaczej weźmiemy te ity do ręki. :D

Status
Zamknięty.