Bezpodstawne zabranie BMW

AJeN

Użytkownik
Kwiecień 6, 2019
73
8
23
Wczoraj około godziny 16 policja "Janusz Capone" i "Willi Acardi" przyjechali pod mój dom i z niewiadomego powodu, weszli do mnie do garażu, zobaczyli BMW bez rejestracji, postanowili mi zabrać auto bez podania żadnego powodu. Gdy pytałem sie na jakiej podstawie zabierają mi BMW odpowiedzieli bym pokazał dowód zakupu, chociaż takowego sie nie da pokazać w grze . Chciałem wytłumaczyć im odgrywając RP, że nie mogą mi zabrać auta jeżeli nie było zgłoszonej żadnej kradzieży.
Jeszcze jedna śmieszna sprawa związana z tym zabraniem auta, ponieważ nasi Policjanci zbugowali sie w lockerach i kazali mi zdjąć jeden żeby mogli wyjść co oczywiscie zrobiłem, później jak odkładałem rzeczy do lockera zobaczyli koke w mojej ręce i postanowili mi zrobić przeszukanie domu (takowego przeszukania by nie było gdy się nie zbugowali bo mieliśmy już jechać na depo). Uciął mi się fragment gdy się zbugowali ale w 30 sec widać jak locker stoi i podkoniec filmu ten sam locker stoi w garażu. W całej sytuacji brało udział około 4 świadków
Chce odzyskać utracone rzeczy.
Nagranie jako dowód (nie nagrało mi sie audio, ale licze na szczerość funkcjonariuszy

DOMkamilo

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 31, 2017
532
228
118
Auto zostało Ci zabrane ponieważ, została zgłoszona kradzież szarego BMW
a tak się składa że miałeś takowe BMW i kradzież auta w kartotece dodatkowo po przewiezieniu Ciebie na więzienie nie potrafiłeś pokazać dowodu zakupu auta przedstawiając jedyny argument "proszę pokazać dowód na zakup mercedesa" i co chwile zmieniałeś wersję z kąt kupiłeś te auto.
Na początku był cennik, potem diler a następnie gracz, ciekawe co by wynikło jakbym Cb jeszcze dłużej przytrzymał, może że kupiłeś je od MEGA WĘŻA 9.

A co do zbugowania się też tam wszedłeś i jakbyś nie zdją lockera siedzieli byśmy tam do teraz, więc zdjąłeś go sam żeby się uwolnić i przy okazji nas, a przeszukaliśmy Cb bo jak wspomniałeś gdy odkładałeś rzeczy spowrotem do lockera trzymałeś kokę w ręce. :tearsofjoy:

AJeN

Użytkownik
Kwiecień 6, 2019
73
8
23
Auto zostało Ci zabrane ponieważ, została zgłoszona kradzież szarego BMW
a tak się składa że miałeś takowe BMW i kradzież auta w kartotece dodatkowo po przewiezieniu Ciebie na więzienie nie potrafiłeś pokazać dowodu zakupu auta przedstawiając jedyny argument "proszę pokazać dowód na zakup mercedesa" i co chwile zmieniałeś wersję z kąt kupiłeś te auto.
Na początku był cennik, potem diler a następnie gracz, ciekawe co by wynikło jakbym Cb jeszcze dłużej przytrzymał, może że kupiłeś je od MEGA WĘŻA 9.

A co do zbugowania się też tam wszedłeś i jakbyś nie zdją lockera siedzieli byśmy tam do teraz, więc zdjąłeś go sam żeby się uwolnić i przy okazji nas, a przeszukaliśmy Cb bo jak wspomniałeś gdy odkładałeś rzeczy spowrotem do lockera trzymałeś kokę w ręce. :tearsofjoy:
Nie zmieniałem, ciągle stałem przy tym ze kupiłem z /cennik, tylko kolega mowił że od dilera samochod bo chcial odegrać chodź TROCHE RP
Po drugie prosze powiedzieć jak mam pokazać dowod zakupy i ta osoba ktora zgłosiła niech pokaże dowód zakupu
A z tym lockerem dziwie sie że szef policji kłamie poniewaz Willi pierwszy tam wpadł później ty i mowiliscie zeby zdjol locker wszedlem tam sie upewnic czy nie da sie wyjsc bo wiedzialem co mam w lockerach. Pozdrawiam

Ostatnia edycja:

Tristan

Dobrze znany
Kwiecień 15, 2019
23
8
28
Dokładnie Janusz. Diler to była dywersja żeby nie mówić cennik żeby te RP miało sens, a że twoje odgrywanie RP jest tak denne to już nie nasza wina następnie: oczekujesz od nas dowodu zakupu a czy osoba która zgłosiła kradzież taki posiadała? dodatkowo to tylko i wylacznie wasza wina ze sie tam zbugowaliscie wiec powinniscie przymknac oko na koke ktora trzymał z powodu tylko i wyłącznie waszego, przez to że spieprzyliście.

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1115
330
158
Nie zmieniałem, ciągle stałem przy tym ze kupiłem z /cennik, tylko kolega mowił że od dilera samochod bo chcial odegrać chodź TROCHE RP
Po drugie prosze powiedzieć jak mam pokazać dowod zakupy i ta osoba ktora zgłosiła niech pokaże dowód zakupu
A z tym lockerem dziewie sie że szef policji kłamie poniewaz Willi pierwszy tam wpadł później ty i mowiliscie zeby zdjol locker wszedlem tam sie upewnic czy nie da sie wyjsc bo wiedzialem co mam w lockerach. Pozdrawiam
dobrze zrobili miales 2 kradzieze aut w kartotece nie zarejestrowana bmke i podobno bylo zgloszenie wiec nwm w czym problem jak bys nie mial zbrodni to calkiem cos innego

Tristan

Dobrze znany
Kwiecień 15, 2019
23
8
28
A i jeszcze chciałem dodać że auto nie miało rejestracji więc nie powinniście nawet przyjąć takiego zgłoszenia. JEST TO SERWER RP WIĘC: czy w życiu jeśli ktoś zgłosi kradzież bez rejestracji policja ma prawo zabrać 1 lepsze auto tego samego wyglądu i zwrócic osobie NIBY poszkodowanej? skąd wiesz że osoba która zgłosiła kradzież po prostu nie widziała jak kupujemy te auto i wykorzystała troche sprytu widząc że jest ono bez rejestracji i zgłosiła kradzież która tak naprawdę nigdy nie miała miejsca? i auto bez rejestracji nie jest dowodem na to pochodzi ono z kradzieży dodatkowo jeszcze nie mieliście prawa sprawdzić mu kartoteki ponieważ nie zrobił nic a nic za co mieli byście prawo coś takiego wykonać :p
Podwójny post automatycznie scalony:

dobrze zrobili miales 2 kradzieze aut w kartotece nie zarejestrowana bmke i podobno bylo zgloszenie wiec nwm w czym problem jak bys nie mial zbrodni to calkiem cos innego
Ale auto było zalockowane na grupe osób więc nie koniecznie musiało być jego więc nie mieli powodu aby sprawdzić mu dom

A I JESZCZE CHCIAŁEM KOCHANY JANUSZKU SPYTAĆ CZY POSZKODOWANY MA NAGRANE GDY AUTO JEST MU KRADZIONE?

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1115
330
158
A i jeszcze chciałem dodać że auto nie miało rejestracji więc nie powinniście nawet przyjąć takiego zgłoszenia. JEST TO SERWER RP WIĘC: czy w życiu jeśli ktoś zgłosi kradzież bez rejestracji policja ma prawo zabrać 1 lepsze auto tego samego wyglądu i zwrócic osobie NIBY poszkodowanej? skąd wiesz że osoba która zgłosiła kradzież po prostu nie widziała jak kupujemy te auto i wykorzystała troche sprytu widząc że jest ono bez rejestracji i zgłosiła kradzież która tak naprawdę nigdy nie miała miejsca? i auto bez rejestracji nie jest dowodem na to pochodzi ono z kradzieży dodatkowo jeszcze nie mieliście prawa sprawdzić mu kartoteki ponieważ nie zrobił nic a nic za co mieli byście prawo coś takiego wykonać :p

Ale auto było zalockowane na grupe osób więc nie koniecznie musiało być jego więc nie mieli powodu aby sprawdzić mu dom

A I JESZCZE CHCIAŁEM KOCHANY JANUSZKU SPYTAĆ CZY POSZKODOWANY MA NAGRANE GDY AUTO JEST MU KRADZIONE?
mial kradziez auta w kartotece i to wystarczy kazdy potrafi skuc rejki

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4515
4665
198
27
Klan
Konfederacja
Nie było szans aby skuć rejki ponieważ mineły 2 minuty i juz byli pod jego domem. I na jakiej podstawie sprawdzili mu kartoteke?
Jeśli kupił przez /cennik i to prawda policja to sprawdzi to napewno auto mu zwróci nie masz czym się stresować.
Jeśli kłamał i takiego auta nie kupował przez /cennik nazywając rzeczy po RP Dilera to powinien ponieść konsekwencje prawne.
Ale uparcie twierdzicie że auto zostało zakupione przez /cennik więc policja postara sie to jak najszybciej pewnie sprawdzić.

Barti_PL

Stary wyjadacz
Kwiecień 23, 2016
2733
2323
198
Katowice
Ale to jest zjebane że patrzycie w logi czy auto jest z cennika czy nie. Gościu te kradzieże z kartoteki mógł mieć za kradzież całkowicie czegoś innego. Jak nie macie normalnych dowodów że to on ukradł to auto to nie powinnisci mu go brac

AJeN

Użytkownik
Kwiecień 6, 2019
73
8
23
A więc? Sprawa będzie rozwiązana po RP czyli powinna zostać mi oddana BMW ponieważ policja zabrała ki auto które nie miało rejek, czy już serwer jest na takim etapie jak ktoś mówi że kupił z /cennik to policja będzie patrzyć w logach (co jest raczej failrp) i rzeczywiscie patrzyc czy mowilem prawde?

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
1115
330
158
A więc? Sprawa będzie rozwiązana po RP czyli powinna zostać mi oddana BMW ponieważ policja zabrała ki auto które nie miało rejek, czy już serwer jest na takim etapie jak ktoś mówi że kupił z /cennik to policja będzie patrzyć w logach (co jest raczej failrp) i rzeczywiscie patrzyc czy mowilem prawde?
ale te rp tak dziala i nic nie poradzisz mieli powod bo mial kradziez auta w kartotece

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4515
4665
198
27
Klan
Konfederacja
No ale kupiłeś to z tego cennika czy nie?
Bo na serwerze podobno mówisz że z cennika a teraz jaka jest wersja?