Ban

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
Witam
Wchodząc na serwer mam komunikat, że dostałem zbanowany. Chciałbym dowiedzieć się za co, na ile i czy mogę odwołać się od niego, ponieważ nie wydaje mi się abym dokonał czegokolwiek co mogło by skutkować takowym pouczeniem.

Mój profil Steam : https://steamcommunity.com/id/-Piratt-/

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4226
4428
198
27
Klan
Konfederacja
Wybugowanie BMW z safezona.

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
Wybugowanie BMW z safezona.
Bugował go Nikoś wraz z Pallmallem + sam możesz zobaczyć w logach gry jest zapisane kto je wytrychował. Nawet rejki ogarniał (to długa historia i mogę przedstawić Ci ją na PW). A, że Pallmall nam je dał i ja je miałem na gadd'zie nie oznacza, że powinienem zsostać oskarżony a tym bardziej ukarany w jaki kolwiek sposób.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4226
4428
198
27
Klan
Konfederacja
Bugował go Nikoś wraz z Pallmallem + sam możesz zobaczyć w logach gry jest zapisane kto je wytrychował. Nawet rejki ogarniał (to długa historia i mogę przedstawić Ci ją na PW). A, że Pallmall nam je dał i ja je miałem na gadd'zie nie oznacza, że powinienem zsostać oskarżony a tym bardziej ukarany w jaki kolwiek sposób.
A pallmal mówi zupełnie co innego xd

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
A pallmal mówi zupełnie co innego xd
Mejdi masz uprawinenia, sprawdź logi o której auto bylo wytrychowane i o której ja wczoraj wbiłem na serwer.
Podwójny post automatycznie scalony:

Przecież twój kolega wjebał dwóch innych, szanuje taką zagrywkę.
Wjebałem ich bo na to zasłużyli. Krecik ma 15 lat i uważa się za nie wiadomo kogo i jak mu powiedziałem co o nim myśle to skończył sie sojusz i dlatego mnie podjebał bo jakby @mejdi sprawdził logi to kret wiedział, że to on wyrwie bana.

Ostatnia edycja:

Krecik

Dobrze znany
Kwiecień 10, 2019
160
23
43
Mejdi masz uprawinenia, sprawdź logi o której auto bylo wytrychowane i o której ja wczoraj wbiłem na serwer.
Podwójny post automatycznie scalony:

Wjebałem ich bo na to zasłużyli. Krecik ma 15 lat i uważa się za nie wiadomo kogo i jak mu powiedziałem co o nim myśle to skończył sie sojusz i dlatego mnie podjebał bo jakby @mejdi sprawdził logi to kret wiedział, że to on wyrwie bana.
xDDDDDDDD Dobry jestes serio. A to ze dales hajs Polakowi zeby wytrychowal a pozniej nikosiowi bo polakowi nie siadaly to co?

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
xDDDDDDDD Dobry jestes serio
Krecik będziesz żałował tego co robisz w przyszłości bo jeśli teraz robisz takie rzeczy to nie widze dobra w Twojej przyszłości. I sam dobrze wiesz, że wyrwiesz bana i mam nadzieje, że to będzie PERM

Krecik

Dobrze znany
Kwiecień 10, 2019
160
23
43
Krecik będziesz żałował tego co robisz w przyszłości bo jeśli teraz robisz takie rzeczy to nie widze dobra w Twojej przyszłości. I sam dobrze wiesz, że wyrwiesz bana i mam nadzieje, że to będzie PERM
Za co za to ze zabudowywalem swoj hotel jak sie z nia bawiliscie? A tak nic nie mowiac mialem z wami sojusz bo byku mi kazal i tyle. A sojusz dzis ja zerwalem wiec co ty pierdolisz

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
847
228
98
wgl to jak wiedziales ze krecik je wybugowal to czm go nie oddales tylko sie nie przyznawales i ukrywales sie z tym autem?

Krecik

Dobrze znany
Kwiecień 10, 2019
160
23
43
wgl to jak wiedziales ze krecik je wybugowal to czm go nie oddales tylko sie nie przyznawales i ukrywales sie z tym autem?
Bo nie mialem z tym nic wspolnego widzialem tylko jak ja bugowali a to auto bylo dla nich a ja mialem dostac hajs za to ze nic nie mowilem wiec wbilem w taki uklad i teraz chce mnie wrobic

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
847
228
98
Bo nie mialem z tym nic wspolnego widzialem tylko jak ja bugowali a to auto bylo dla nich a ja mialem dostac hajs za to ze nic nie mowilem wiec wbilem w taki uklad i teraz chce mnie wrobic
tak sie to konczy jak robisz takie uklady
wydaje mi sie ze piratt i krecik powinni zostac ukarani obaj za to

• Lubię to!
Reactions: Tachanka

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
@WildWolf xddddddd
Typie nie było mnie w tamtym momencie na serwie i krecik nie mów, że budowałeś hotel bo z tego co wiem od Bejcy i Nikosia to ty je wytrychowałeś.

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8

SS z konwersacji na, której widać, że to Krecik z Nikosiem kradli, widać tam również godziny (pisane przed wstawieniem odwołania a tymbardziej przed moim powrotem do domu) i jako tako że wiedziałem tylko o tym, że mamy BMW do zgaddowania a nie skąd itp.

WildWolf

Stary wyjadacz
Listopad 7, 2017
847
228
98

SS z konwersacji na, której widać, że to Krecik z Nikosiem kradli, widać tam również godziny (pisane przed wstawieniem odwołania a tymbardziej przed moim powrotem do domu) i jako tako że wiedziałem tylko o tym, że mamy BMW do zgaddowania a nie skąd itp.
no czyli wiedziales ze auto bugowane mogles je oddac a nie sie chowac z nim wgl tam czasu nawet nie pisze tam gdzie pisze godzina to mozna latwo skopiowac i wkleic z czegos innego

Piratt

Użytkownik
Kwiecień 24, 2019
16
1
8
@WildWolf widzisz godzine ? Jest tak jak pisałem Ci na DS, dowiedziałem sie że je bugowali razem z informacja o banie więc analogicznie nie mogłem jej oddać. Moge to równie dobrze pokazać LIVE jeśli nie wierzysz.