Ban za coś czego nie zrobiłem

Kendi

Stary wyjadacz
Październik 22, 2017
103
39
63
28
Belgia
Witam ostatnio dostałem bana jak byłem na wakacjach za : handel psc. Wsumie nie wiem czemu go dostałem skoro nic nikomu nie sprzedałem ani niczego nie kupywalem więc proszę o ub :). A jak są niby jakieś dowody to proszę pokazać.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4669
4792
198
27
Klan
Konfederacja
Mejdi dal ban ryskowi ze to ze dostal itemy za free xd
Bzdura i dobrze o tym wiesz.Wiekszosc osób o tym wie.
Rysiek dostał bana za to że nie chciał oddać itemow które kupiłeś za psc i chciałeś je u niego przechować bo wiedziałeś że dostaniesz WIPE.

• Miłość
Reactions: MvTiX

Xtol

Dobrze znany
Donator
Kwiecień 26, 2019
70
24
33
Nie ma to jak dać komuś bana bez żadnych dowodów, podejrzeń przecież fendi nic za psc nie kupował a auto mial chyba z tydzień przed jego wyjazdem i nim normalnie jeździł i wszyscy wiedzieli że to ma więc ogólnie to można powiedzieć ze dostał bana za posiadanie auta bo za psc nic nie kupowal

• Lubię to!
Reactions: Jaskier

AsheyTM

Użytkownik
Czerwiec 18, 2017
68
16
23
@mejdi dajcie na niego dowody bo dla nas to wygląda tak ze wy sie pomyliliscie i nie umiecie sie przyznać do błędu, że dostał niesłusznego bana
pokażcie na jakiej podstawie dostał perma albo dajcie mu ub bo nie mam z kim grać

• Lubię to!
Reactions: Xtol

Kapitan Bomba

Dobrze znany
Kwiecień 21, 2019
318
72
43
Bzdura i dobrze o tym wiesz.Wiekszosc osób o tym wie.
Rysiek dostał bana za to że nie chciał oddać itemow które kupiłeś za psc i chciałeś je u niego przechować bo wiedziałeś że dostaniesz WIPE.
No niewiem jak ty ale ja nic za psc nie kupilem ja sprzedalem :)