Ban? xD

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
Yo
Chciałem sobie wbić na serwa po prawie rocznej przerwie, a tu wyskakuje mi, że mam bana? Jeśli mógłbym wiedzieć za co, bo nie kojarzy mi się, żebym coś zrobił.

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
To po co kłamiesz że miałeś roczną przerwę skoro wchodziłeś w grudniu?
Wszedłem raz, żeby dać pewnej osobie Pagani. Nie wydaje mi się, żeby wejście raz oznaczało „powrotu”. Miałem na myśli, że ostatni raz, kiedy dłużej grałem to był lipiec, czyli prawie rok temu.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4683
4802
198
27
Klan
Konfederacja
Ty jesteś Oliver the Kozak? Czy jakoś tak?

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4683
4802
198
27
Klan
Konfederacja
To jest kumpel Deadschota nie dawać UB bo Deadschot będzie pewnie grał na tym koncie.
Poza tym ban za.RDM więc o czym tu rozmawiać.

K0z4k

Stary wyjadacz
Grudzień 31, 2017
96
46
63
To jest kumpel Deadschota nie dawać UB bo Deadschot będzie pewnie grał na tym koncie.
Co? xD to jest moje konto i ja będę na nim grał. Ten ban jest z pizdy za jakieś Rdm nie wiadomo za co, pewnie jakiegoś bambola zabiłem przypadkowo i się stało :eek: Minął prawie rok więc możecie chociaż trochę skrócić.

Dead Schot

Stary wyjadacz
Lipiec 5, 2018
289
104
78
16
Poland
XDDD Grał trochę ze mną i "Budowlańcem" nic gupiego nie odwalał. "DeadSchot będzie grał na jego koncie"???! XD Chciałbym wejść na serwer i coś rozjebać już bym to zrobił, nie marnował bym czyjegoś konta.

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4683
4802
198
27
Klan
Konfederacja
XDDD Grał trochę ze mną i "Budowlańcem" nic gupiego nie odwalał. "DeadSchot będzie grał na jego koncie"???! XD Chciałbym wejść na serwer i coś rozjebać już bym to zrobił, nie marnował bym czyjegoś konta.
Przecież już wchodziłeś na serwer i coś rozpierdalales :D