Wymienię Autokomis KOKO

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Witam państwa, z tej strony Pietrek
Informuję że ruszył autokomis KOKO, z tańszymi samochodami
Chętnie odkupię auta jeśli masz na sprzedaż!
Będę pod tym postem pisał auta do kupienia w moim komisie.
Pozdrawiam i zapraszam- wszystkie z legalnego źródła, najtańsze ceny za pewny samochód, brać i jeździć!

• Lubię to!
Reactions: Spychacz i hyasdw

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
1. Czerwony Legareno- stan igła, niewielki przebieg, dobre opony i zadbany silnik- 30k
2. Czarny Sportcar- stan bdb, trzeba wymienić bagnet bo przestał dosięgać do oleju, pozatym wszystko chodzi jak w zegarku- 15k

• Lubię to!
Reactions: hyasdw

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Aktualna oferta:
UAZ- 7k
Van czarny-8k
Van pomarańczowy-8k
Sportcar-15k
W rozliczeniu można oczywiście dawać inne pojazdy

Josef Mengele

Stary wyjadacz
Listopad 9, 2017
1922
1558
198
16
Bardzo dobry sposób odgrywania Rp ale wydaję mi się że twoja siedziba nie ma wystarczająco miejsca. Pomyśl nad kupnem jakiegoś malla w borucie lub pomysłowie.

• Lubię to!
Reactions: Lea Sznuk

KaroleX

Stary wyjadacz
Czerwiec 7, 2017
131
81
73
Jeżeli byś chciał możemy ci udostępnić parę hangarów na lotnisku , nam się już raczej nie przydadzą :) a myślę ze ty zrobisz z nich większy pożytek nisz my :)
Póki co mam dostęp do 1 ale na mechanikach trzymam auta, raczej wolałbym odkupić hangar jak już :)

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Ja zawsze jestem miły dla kogoś kto jest miły dla mnie. A kurwy traktuje tak jak powinno sie je traktowac.
Widać że gosciu chce zrobić coś innego niż napadać wiec trzeba mu pomóc.
No jak fenkiem na redce do mnie nadalasz xD? To jak mam Cię traktować? Dobra mejdi nie chce spiny ale weź fenka nie używaj na redke bo to się robi już chamskie. (PŁYWAJĄCY FENEK)