2 rejki na aucie

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Witam moja propozycja to możliwość postawienia 2 rejestracji na aucie z przodu i z tyłu pojazdu tak jak jest to w prawdziwym życiu.
Do tego żeby dało się takie auto zgaddować.
Jestem oczywiście na NIE bo nie posiadam auta a tak to po co będą te rejki pod policje?
Tylko uprzykrzyć gangsterą grę?
Może jeszcze HP rejek zwiększyć?

EDIT: MOZNA 1 PLACECARD NA AUTO A 2 REJKI GG!

mejdi

Stary wyjadacz
Policja RP
Sierpień 7, 2015
4367
4505
198
27
Klan
Konfederacja
Przecież to by było głupie , nic w akcjach kradzieży aut i skucia rejerek by się nie zmieniło , a było by tylko więcej rejerek na serwerze i lagi by się zwiększyły
Przecież to nie rejki laguja mordo bo to jest jakiś odsetek tego co jest postawione na serwerze.
Tak nawiasem @Lea Sznuk placecard miał być kladziony na aucie w przypadku gdy ktoś chciał auto sprzedać i napisać miał na nim ogłoszenie.Ale ty jesteś tak głupi że trzeba to dla Ciebie specjalnie dopisać do regulaminu?

Czajka

Stary wyjadacz
Luty 6, 2018
628
203
98
19
Przecież to nie rejki laguja mordo bo to jest jakiś odsetek tego co jest postawione na serwerze.
Tak nawiasem @Lea Sznuk placecard miał być kladziony na aucie w przypadku gdy ktoś chciał auto sprzedać i napisać miał na nim ogłoszenie.Ale ty jesteś tak głupi że trzeba to dla Ciebie specjalnie dopisać do regulaminu?
Pięknie,ale ja chce reklame po obu stronach samochodu a jedna mi nie wystarcza bo widać tylko od prawej strony.

Lea Sznuk

Stary wyjadacz
Listopad 16, 2017
703
146
98
Mi chodzi o to żeby napaść i nie było widać rejki xD