Forum.Unturned.pl - Polskie Forum Unturned

Kroganin
Kroganin
Rozumiem, że grasz w 2. Polecam bawić się kompletnie we wszystko, bo na początku potwory nawalają strasznie mocno.
J
Josef Mengele
Przeszedłem pierwszy akt co prawda tego seta zrobiłem dopiero na początku drugiego ale robiąc wszystkie questy zaliczyłem tylko 3 wyjebki na kejranie i coś koło 5 na Letho. Jedyny problem Letho był taki że był strasznie upierdliwy z tym swoim quenem.
Kroganin
Kroganin
Kejran to ciota, bo tak naprawdę trzeba zapamiętać kilka jego ciosów. Letho to silny skurwiel, ale w lesie leży pełno pułapek na które on jest strasznie drażliwy.
J
Josef Mengele
Znaczy ja tam na żywca wleciałem nawet nic nie piłem nic nie rozstawiałem jedyne co to olej na ludzi (olej na ludzi działa na wiedźminów????) XDDD. Idę w full szermierkę chce być człowiekiem wpierdolem.
Kroganin
Kroganin
Powinien działać na Letho, chyba nawet nie ma czasu, żeby coś wypić, ale możesz pod czas walki rozstawiać sidła, a one mocno biją dużych przeciwników. Polecam
J
Josef Mengele
Ja poszedłem z długouchim szonem ale niebieskie pasy nam przerwały choć w sumie wcześniej można było na pewno coś wypić a olej można w walce nałożyć na luzie.