Śmieszki nad śmieszkami :D

Temat na forum 'O grze' rozpoczęty przez Admirał_Serdel, Październik 17, 2016.

1. Admirał_Serdel

Admirał_Serdel Nowy

Polubienia:
    0
    Czy przytrafiło się kiedyś wam coś śmiesznego podczas gry np. na serwerze arena? Bo mi tak!! I pewnie tak jak każdemu :)
    Ja osobiście gram od początku wersji 2.0 i gdybym miał sobie coś przypomnieć byście musieli czekać aż rybom wyrosną ręce :p
    Albo taka śmieszna historia mi się przypomniała było to na mapie ,,Washington" w Seattle'u zeskakuję z mostu i w ostatniej chwili łapię się drabinki a tuż za mną spada jakiś koleś ale niestety nie udaje mu się złapać drabinki :( i R.I.P koleś pada martwy. Pewnie chciał mnie dźgnąć jeszcze w powietrzu ale coś mu nie pykło...
    Czekam na Wasze odpowiedzi!

2. DogePLL

DogePLL Administrator Serwera

Polubienia:
    85
    Mi się kojarzy sytuacja jak razem z dwoma kumplami rajdowałem bazę na serwie bez wzmocnionych struktur tyle że kumpel który trzymał c4(to było przed czasami detonatora) myślał że c4 się podkłada i po chwili wybucha.Problem w tym że się nim wtedy rzucało no i kumpel nic nie wiedząc rzucił i poza tym że połowa bazy zniknęła jak i my, to się okazało że nic w niej nie było :D

3. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    295
    Gracz spytał się czy ktoś mu pomoże :p

4. DogePLL

DogePLL Administrator Serwera

Polubienia:
    85
    XD to pokazuje że czasem błąd ortograficzny może nieść różne skutki :F

5. Ghost_pl

Ghost_pl Nowy

Polubienia:
    40
    Najlepsza akcja? Kiedy oszukaliśmy cały klan KP chyba jeśli sie nie mylę i szukali naszej bazy przez kilka dni na innym serwerze :D
    Albo number 2....
    Stworzyliśmy lipną bazę i jakiś mocny klan ją zaatakował,wbijają do środka ,super uper tactical,full sprzęt ,snajper osłania ,etc i
    ....baza była pełna c4 :D
    Idealna pułapka !

Kroganin lubi to.
  6. EvageR

EvageR Zasłużony

Polubienia:
    13
    Jechaliśmy autem z Mejdim Kowalem i Benkiem po czym jeden z nas wyrzucił granat, a przestraszony mejdi z myślą że granat zostaje w aucie wyskoczył, po czym wylądował na granacie :D

RaySzop lubi to.
  7. mejdi

mejdi Policja RP

Polubienia:
    248
    Wczoraj wydażyła się taka sytuacja.Kowal pare dni temu znalazł sobie murzyna (koleś ma 11 lat i słucha poleceń).I Kowal powiedział mu że ma wejść na TSA i potem było słychać jak typ dostał ostry wpierd*l od ojca bo chyba miał zejść z kompa :D :D Prawdo podobnie tego nie przeżył wiec Kowal szukaj sobie nowego murzyna :0 Pozdro
    I jeszcze Mudziakowi pod nogami podłoge zdjąłem i spadł hehe to też bylo śmieszne bo go nie lubie :p W dodatku jest gruby i musiał wchodzić z powrotem na góre :p

EvageR lubi to.
  8. Ghost_pl

Ghost_pl Nowy

Polubienia:
    40
    @Mejdi xDD :lol: :D :D

Ostatnia akcja : Trzymam granat i mówię ,że zaraz wyrzucę ,i faktycznie ,wyrzuciłem ale z ekwipunku jako przedmiot ,chłopaki zestresowani i znający moje głupie zabawy aż zeskoczyli z wieży na której staliśmy.
    Efekt? 2 z 3 zabiło się z powodu upadku.

9. dzonyloker

dzonyloker Administrator Członek Załogi

Polubienia:
    295

Poleć forum