Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spolszczenie do gry Unturned [3.xx.xx]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Dashe

Dashe

Amator

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Time Online: 45m 42s

Witajcie!

Ja jestem Dashe, zaś na forum dopiero co dołączyłem. Zrobiłem to głównie ze względu na to, jakim projektem teraz się zacząłem zajmować - pracuję nad spolszczeniem do gry Unturned. Jak wiecie były spolszczenia do tejże gry, aczkolwiek gra co pewien okres czasu dostaje nowe aktualizacje, a wraz z nimi nowe przedmioty, mapy, postacie, pojazdy etc. Dlatego też spolszczenia trzeba aktualizować i/lub tworzyć od nowa. 

Wraz z Użytkownikiem GreenScream, zapewne Wam już znanym, pracujemy właśnie nad spolszczeniem do aktualnej wersji gry Unturned. Pracę idą całkiem przyzwoicie i niebawem wydamy finalną wersję spolszczenia do akutalnej wersji gry Unturned. 

Do projektu spolszczania dołączyłem parę dni temu z inicjatywy GreenScreama, za co jestem mu bardzo wdzięczny że postanowił zaprosić mnie do tego projektu i dać mi szansę na rozwijanie swoich umiejętności w tej dziedzinie. Dość już pisania o projekcie oraz o jego autorach, czas przejść do konkretów.

Pracę nad spolszczeniem cały czas trwają, aktualnie mogę stwierdzić że ukończyliśmy jakieś ~ 30% spolszczenia. Pracę idą całkiem sprawnie więc niebawem zobaczycie już dostępną do pobrania nową wersję spolszczenia. 

Autorzy spolszczenia: GreenScream, Dashe

Data rozpoczęcia prac: 05.01.2017

Data zakończenia prac: xx.xx.2017

Aktualny postęp: ok. 30%

Na koniec pozwolę dodać od siebie małą informację - poprzez dodanie NPC zdecydowanie zwiększyła się ilość słów jakie musimy przetłumaczyć, głównie z powodów że każdy NPC ma swoje dialogi, a dodatkowo NPC wiążą się z Questami, które także trzeba przetłumaczyć. Dokładamy wszelkich starań aby spolszczenie w jak najlepszej jakości trafiło do Was jak najszybciej. Mam nadzieję, że są osoby, które będą czekały na finał naszych prac. 

Wcześniejsze wersje spolszczenia wydawane przez GreanScream: http://forum.unturne...ie-do-gry-beta/

Pozdrawiam, Dashe.

Użytkownik Dashe edytował ten post 09 styczeń 2017 - 22:21

• 6

DogePLL

DogePLL

Specjalista

• Moderator Serwera
  • 232 postów
  • LokacjaStumilowy Las

• Klan:ZPPK
  • Time Online: 6d 12m 51s

Życzę powodzenia i szybkiego ukończenia prac :).

• 0
Jedyny oficjalny Doge tej serwerowni ! ;v

Koowal

Koowal

Specjalista

• Moderator TS
  • 210 postów
  • LokacjaNowy Sącz

• Klan:Konfederacja
  • Time Online: 12d 14h 18m 24s

Raczej nie będę z waszego spolszczenia korzystać bo preferuje język angielski w grach multi dla łatwiejszej komunikacji ale pomysł całkiem fajny. Pewnie komuś się to przyda :D

Łap plusika na zachętę :D

• 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych