Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spolszczenie do gry Unturned [3.xx.xx]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Dashe

Dashe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Time Online: 3h 46m 33s

Witajcie!

Ja jestem Dashe, zaś na forum dopiero co dołączyłem. Zrobiłem to głównie ze względu na to, jakim projektem teraz się zacząłem zajmować - pracuję nad spolszczeniem do gry Unturned. Jak wiecie były spolszczenia do tejże gry, aczkolwiek gra co pewien okres czasu dostaje nowe aktualizacje, a wraz z nimi nowe przedmioty, mapy, postacie, pojazdy etc. Dlatego też spolszczenia trzeba aktualizować i/lub tworzyć od nowa. 

Wraz z Użytkownikiem GreenScream, zapewne Wam już znanym, pracujemy właśnie nad spolszczeniem do aktualnej wersji gry Unturned. Pracę idą całkiem przyzwoicie i niebawem wydamy finalną wersję spolszczenia do akutalnej wersji gry Unturned. 

Do projektu spolszczania dołączyłem parę dni temu z inicjatywy GreenScreama, za co jestem mu bardzo wdzięczny że postanowił zaprosić mnie do tego projektu i dać mi szansę na rozwijanie swoich umiejętności w tej dziedzinie. Dość już pisania o projekcie oraz o jego autorach, czas przejść do konkretów.

Pracę nad spolszczeniem cały czas trwają, aktualnie mogę stwierdzić że ukończyliśmy jakieś ~ 30% spolszczenia. Pracę idą całkiem sprawnie więc niebawem zobaczycie już dostępną do pobrania nową wersję spolszczenia. 

Autorzy spolszczenia: GreenScream, Dashe

Data rozpoczęcia prac: 05.01.2017

Data zakończenia prac: xx.xx.2017

Aktualny postęp: ok. 30%

Na koniec pozwolę dodać od siebie małą informację - poprzez dodanie NPC zdecydowanie zwiększyła się ilość słów jakie musimy przetłumaczyć, głównie z powodów że każdy NPC ma swoje dialogi, a dodatkowo NPC wiążą się z Questami, które także trzeba przetłumaczyć. Dokładamy wszelkich starań aby spolszczenie w jak najlepszej jakości trafiło do Was jak najszybciej. Mam nadzieję, że są osoby, które będą czekały na finał naszych prac. 

Wcześniejsze wersje spolszczenia wydawane przez GreanScream: http://forum.unturne...ie-do-gry-beta/

Pozdrawiam, Dashe.

Użytkownik Dashe edytował ten post 09 styczeń 2017 - 22:21

• 7

DogePLL

DogePLL

Specjalista

• Administrator Serwera
  • 348 postów
  • LokacjaStumilowy Las

• Klan:BH+
  • Time Online: 11d 4h 46s

Życzę powodzenia i szybkiego ukończenia prac :).

• 0
Darmowe czity do unturned! https://piv.pivpiv.dk/

Koowal

Koowal

Specjalista

• Moderator TS
  • 227 postów
  • LokacjaNowy Sącz

• Klan:Konfederacja
  • Time Online: 14d 23h 28m 50s

Raczej nie będę z waszego spolszczenia korzystać bo preferuje język angielski w grach multi dla łatwiejszej komunikacji ale pomysł całkiem fajny. Pewnie komuś się to przyda :D

Łap plusika na zachętę :D

• 0
Dołączona grafika

Dashe

Dashe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Witajcie. Od momentu rozpoczęcia prac nad spolszczeniem do Unturned minęło dość sporo czasu. Część osób mogła pomyśleć, że projekt został porzucony - nic bardziej mylnego. Cały czas trwają pracę nad spolszczeniem do Unturned, a nie pisałem w temacie nic bo de facto nie miałem nic ciekawego do przekazania. 

W dalszym ciągu nie jestem w stanie określić daty kiedy zostanie oficjalnie wydane nasze spolszczenie, ale chcę jak najszybciej ukończyć ten projekt. Mocno się w niego angażuje i mam nadzieję uda się już niebawem wydać Wam finalną wersję spolszczenia.

Aktualny postęp prac określam na jakieś 65%. Kawał dobrej roboty za nami, ale przed nami jeszcze sporo pracy. 

Dziękuje za wspieranie projektu, pozdrawiam Dashe!

• 0

KraKen_PL

KraKen_PL

Nowicjusz

• Administrator Serwera
  • 36 postów
  • Time Online: 2d 20h 34m 55s

Dobra robota trzymać tak dalej a sukces przyjdzie wielkimi krokami. :D Więc powodzenia . :D

• 0

Dashe

Dashe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Witajcie! Temat nieco przycichł, nie było ode mnie żadnych informacji na temat spolszczenia i jego postępów. Niestety przez pewien czas był on "zawieszony" można by rzec. Ale wszystko wróciło do normy. 

Spolszczenie już za nami, przed nami korekta + testy. Tak więc już niebawem pojawi się spolszczenie do Unturned.

Pozdrawiam, Dashe.

• 1

Darkouloos

Darkouloos

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 84 postów
  • LokacjaPolska

• Klan:Brak
  • Time Online: 2d 6h 31m 14s

No i to mi się podoba właśnie o to chodzi.

• 0

Shinzo%2Bsasa.PNG

SHINZOU WO SASAGEYO!

WojowniczyTort

WojowniczyTort

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Time Online: 1d 22h 30s

Spolszczenie będzie miało taką samą czcionkę co w Unturned?  

• 0

Dashe

Dashe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Tak, czcionka pozostanie bez zmian. Spolszczenie nadchodzi wielkimi krokami, a ja cieszę się, że temat cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

• 0

Pittbulit

Pittbulit

Zaprawiony

• Moderator Serwera
  • 58 postów
  • LokacjaDom

• Klan:Komando Foki
  • Time Online: 10d 16h 44m 3s

Spolszczenie będzie jako mod ? czy będzie w plikach gry z możliwością przełączania języka w ustawieniach gry.

• 0

76561198259073786.png

Dashe

Dashe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 12 postów

Nie, nie będzie jako mod ani instalacja. Będzie to paczka np. w .rar którą pobieramy, a następnie wszystkie pliki wklejamy zgodnie z instrukcją do folderu gry. 

Aby wrócić do języka angielskiego, trzeba będzie np. sprawdzić spójność gry i pobrać od nowa zamienione pliki.

• 0

Kroganin

Kroganin

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 94 postów

• Klan:A co cie to obchodzi ?
  • Time Online: 9d 14h 29m 59s

Projekt został porzucony ?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych