Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poradnik: Deadzone, co i jak.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Darkouloos

Darkouloos

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 76 postów
  • LokacjaAseroth

• Klan:Horda
  • Time Online: 2d 2h 51m 44s

Witam, w tym poradniku wam opiszę strefy śmierci tutaj dowiecie się czy warto ryzykować zdrowie by iść na wyprawę w takie miejsce, i co tam się znajduje.

Strefy śmierci to miejsca w których to możemy się skazić (skażenie następuje w błyskawicznym tępie więc nie ma co ryzykować biegnięcie tam na hama bez wyposażenia) by pójść tam bezpiecznie potrzebujemy Maski Gazowej oraz Bio Hazard Mask, warto wiedzieć że w strefie śmierci maska nam powoli się kończy dlatego warto wiedzieć na ile tam zamierzamy iść i wziąść zapasowy Filtler by przedłużyć bezpieczeństwo.

Gdzie można znaleźć wyposażenie?

Maski Tlenowe jak i Filtler oraz Bio Hazard Mask znajdziesz w lokacjach strażackich (Np.na Rosji w Firewatch base.) Oraz w lokacjach badawczych (Np. Scorpion 7)

Gdzie znajdują się owe strefy śmierci?

Strefy śmierci znajdują się w określonych miejscach a są to:

PEI: Tingish Farm, koło znaku Scorpion 7 w sianie.

Chart-pei.png

Yukon: Obok domku z stocznią narciarską przy rozbitych pojazdach.

536443214_preview_Map.png

Washington: Przy rozbitym statku UFO na polu golfowym.

536443214_preview_Washingtonmap.png

Rosja: Środek górnej części mapy, oraz wydobywalnia ropy w lewym dolnym rogu mapy.

Russia_MAP_GPS.png

Czy warto iść w dane miejsca?

A teraz trochę o loocie i czy warto ryzykować zdrowie.

PEI: Nie ponieważ rzadko znajdziemy tam coś, czasami tylko jakiś strój Bio Hazard.

Yukon: Tak ponieważ znajdziemy tam typowo Scorpionowe itemy (W najlepszym przypadku Viper i shadow stalker choć co do tego pewien nie jestem)

Washington: Tak ponieważ również znajdziemy itemy co wyżej a raczej zdążymy przebiec.

Rosja

-Górna część mapy: Tak ponieważ znajdziemy tam zarówno itemy militarne (Silo 22) jak i itemy ranger (Baza bandytów na prawo od Silo 22)

-Lewy dolny róg mapy: Również tak, możemy znajdziemy dużo militarnych przedmiotów.

Przygotowanie i zagrożenia

W zatrutych strefach jak wiadomo trzeba się przygotować ale musimy określić jak szybko możemy tam wejść i ile zejdzie nam zbieranie itemów a także jakie zagrożenie nas czeka. Warto też wiedzieć że Zombie w tej strefie posiadają umiejętność wybuchu kwasem po śmierci więc lepiej zaopatrzyć się w broń która zabija zombie na duży dystans (Karabiny, łuki)

(PEI tu nie wspomnę bo tam nie warto iść)

Yukon: Możemy tam znaleźć Mega Zombie, maska bez filtra powinna starczyć.

Washington: Nie występuje Mega Zombie, i tak samo jak wyżej, maska bez filtru powinna na pewno starczeć.

Rosja:

-Górna część mapy: Tutaj trochę biegania jest, dystans pomiędzy dwoma miejscami jest dość duży dlatego najlepiej zabrać ze sobą 3-2 filtry, a także tłumik gdyż w bazie bandytów jest mało miejsca a nie chcemy zwołać dużo zombie i warto zabijać zombie na dystans.

-Dolna część mapy: Tutaj nie dostaniemy się bez pojazdów lotniczych (a stawianie plate'ów nie jest dosyć bezpieczne) dlatego przed wyruszeniem warto zaopatrzyć się w helikopter i karabin z dużą ilością ammo na wypadek zmasowanego ataku zombie, 2 filtry powinny starczeć.

Mam nadzieje że przyda wam się ten poradnik, jeśli widzisz błąd w tekście lub złą informację podałem to napisz w komentarzu a ja to poprawię.

Pozdrawiam.

• 2

6qi6hl.jpg

Jeśli mnie wnerwisz, to ta drużyna jest gotowa zrobić ci ku ku.

Rekreit

Rekreit

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 40 postów
  • Time Online: 1d 20h 20m 18s

Kolejny super poradnik ;) Polecam go przeczytać i uzupełnić sobie wiedzę :D 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych