Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszki nad śmieszkami :D

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Admirał_Serdel

Admirał_Serdel

Amator

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Time Online: 38m 2s

Czy przytrafiło się kiedyś wam coś śmiesznego podczas gry np. na serwerze arena? Bo mi tak!! I pewnie tak jak każdemu  :)

Ja osobiście gram od początku wersji 2.0 i gdybym miał sobie coś przypomnieć byście musieli czekać aż rybom wyrosną ręce :P

Albo taka śmieszna historia mi się przypomniała było to na mapie ,,Washington" w Seattle'u zeskakuję z mostu i w ostatniej chwili łapię się drabinki a tuż za mną spada jakiś koleś ale niestety nie udaje mu się złapać drabinki :( i R.I.P koleś pada martwy. Pewnie chciał mnie dźgnąć jeszcze w powietrzu ale coś mu nie pykło...

Czekam na Wasze odpowiedzi! 

Użytkownik Admirał_Serdel edytował ten post 17 październik 2016 - 15:40

• 0

DogePLL

DogePLL

Specjalista

• Moderator Serwera
  • 264 postów
  • LokacjaStumilowy Las

• Klan:BH+
  • Time Online: 7d 18h 23m 11s

Mi się kojarzy sytuacja jak razem z dwoma kumplami rajdowałem bazę na serwie bez wzmocnionych struktur tyle że kumpel który trzymał c4(to było przed czasami detonatora) myślał że c4 się podkłada i po chwili wybucha.Problem w tym że się nim wtedy rzucało no i kumpel nic nie wiedząc rzucił i poza tym że połowa bazy zniknęła jak i my, to się okazało że nic w niej nie było :D 

• 0

Darmowe czity do unturned! https://piv.pivpiv.dk/

dzonyloker

dzonyloker

Administrator

• Właściciel
  • 843 postów
  • Time Online: 79d 13h 28m 53s

Gracz spytał się czy ktoś mu pomoże :P

v7zPDn1.jpg

• 3

DogePLL

DogePLL

Specjalista

• Moderator Serwera
  • 264 postów
  • LokacjaStumilowy Las

• Klan:BH+
  • Time Online: 7d 18h 23m 11s

Gracz spytał się czy ktoś mu pomoże :P

v7zPDn1.jpg

XD to pokazuje że czasem błąd ortograficzny może nieść różne skutki :F

• 0

Darmowe czity do unturned! https://piv.pivpiv.dk/

Ghost_pl

Ghost_pl

Mistrz

• Zasłużony
  • 406 postów
  • LokacjaHell

• Klan:[ZAKON]
  • Time Online: 5d 1h 47m 15s
Najlepsza akcja? Kiedy oszukaliśmy cały klan KP chyba jeśli sie nie mylę i szukali naszej bazy przez kilka dni na innym serwerze :D
Albo number 2....
Stworzyliśmy lipną bazę i jakiś mocny klan ją zaatakował,wbijają do środka ,super uper tactical,full sprzęt ,snajper osłania ,etc i
....baza była pełna c4 :D
Idealna pułapka !
  • 0
[ZAKON]
Rules

EvageR

EvageR

Zaprawiony

• Administrator Serwera
  • 59 postów

• Klan:Konfederacja
  • Time Online: 4d 12h 58m 37s
Jechaliśmy autem z Mejdim Kowalem i Benkiem po czym jeden z nas wyrzucił granat, a przestraszony mejdi z myślą że granat zostaje w aucie wyskoczył, po czym wylądował na granacie :D
  • 0
Dołączona grafika

mejdi

mejdi

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 178 postów
  • Time Online: 9d 12h 10m 34s

Wczoraj wydażyła się taka sytuacja.Kowal  pare dni temu znalazł sobie murzyna (koleś ma 11 lat i słucha poleceń).I Kowal powiedział mu że ma wejść na TSA i potem było słychać jak typ dostał ostry wpierd*l od ojca bo chyba miał zejść z kompa :D :D Prawdo podobnie tego nie przeżył wiec Kowal szukaj sobie nowego murzyna :0 Pozdro

I jeszcze Mudziakowi pod nogami podłoge zdjąłem i spadł hehe to też bylo śmieszne bo go nie lubie :P W dodatku jest gruby i musiał wchodzić z powrotem na góre :P

Użytkownik mejdi edytował ten post 15 luty 2017 - 12:46

• 1

Ghost_pl

Ghost_pl

Mistrz

• Zasłużony
  • 406 postów
  • LokacjaHell

• Klan:[ZAKON]
  • Time Online: 5d 1h 47m 15s

@Mejdi xDD  :lol:  :D  :D

Ostatnia akcja : Trzymam granat i mówię ,że zaraz wyrzucę ,i faktycznie ,wyrzuciłem ale z ekwipunku jako przedmiot ,chłopaki zestresowani i znający moje głupie  zabawy aż zeskoczyli z wieży na której staliśmy.

Efekt? 2 z 3 zabiło się z powodu upadku. 

• 0
[ZAKON]
Rules

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych