Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przetrwać pełnię księżyca?

pełnia księżyca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Wertyk

Wertyk

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 51 postów
  • LokacjaJestem w zaułku na rondo w lewo.
  • Time Online: 1d 11h 8m 21s

JAK PRZETRWAĆ PEŁNIĘ KSIĘŻYCA?

Poradnik by Wertyk

Każdy,kto grał w Unturned na poziomie Hard lub Normal,wie jak trudna może być pełnia księżyca.Wtedy zombie dostają czerwonych oczu i zachowują się jeszcze dziczej.W tym poradniku chciałbym wam doradzić,jak przetrwać tą noc.No to bez zbędnego gadania,przejdźmy do działania!Taka informacja:każdy  patentów był testowany przeze mnie na mapie PEI i Washington na poziomie trudności Hard i Normal.

ZALECANE PRZEDMIOTY

Przedmiot to każdy wie,jest to rzecz którą możemy użyć. Będę też uwzględniał bronie.

BLUNTFORCE

Moja ulubiona broń w całej grze.Broń i amunicję znajdziemy na wyspie O'Leary's Prison. Tutaj głośność się nie liczy,lecz obrażenia. Czasami możecie ustrzelić zombiego na strzał w głowę.

+ zadaje duże obrażenia

-mały magazynek(8 naboi to nie dużo)

CHAINSAW

Broń skuteczna i mało głośna. Znajdziemy ją na wsiach oraz rzadko,na polach kempingowych. Wadą broni jest wytrzymałość,ona nie wytrzymuje najczęściej jednej nocy. Używaj jej w ostateczności.

+ obrażenia

+ zatrzymuje wroga podczas ataku

-krótko wytrzymuje

MCE

Niestety nie pamiętam liter w nazwie,ale możecie mnie poprawić. To najbardziej rzadkie jedzenie w grze. Napełnia około 50% jedzenia i picia. A zdrowia to około 15. Używaj tylko w ostateczności .MCE najczęściej jest upuszczane przez wojskowych i mega-zombie.

+DAJE FULLA!

-ale co szybko przyszło,szybko poszło title=":(" /> 

KATANA

Tłumaczyć chyba nie trzeba. To dużej wielkości nóż który silnym ciosem zabija na jeden cios. Najlepsza broń kategorii noży.

+duże obrażenia

+szybko je zadaje

-brak

GRANAT

Każdemu tego czegoś nie muszę przedstawiać. Kulka która po rzucie wybucha.

+robi wielkie boom

+zadaje duże obrażenia

-jak na granat przystało,musi być głośny

FLARA

O wiele cichszy brat granata. Nie zabija,ale zwabia do siebie zombie.Polecam jakiś jaskrawy kolor,aby się on wyróżniał.

+zwabia zombie do siebie

+daje światło

+fajnie to wygląda

+świetnie pełni swoją rolę

NOKTOWIZOR

Czyli zielone światełka na małych szelkach które wyglądają jak z innej gry.Nazwy nie wymówię,bo chyba każdy zawodowy gracz wie z jakiej. title=":D" /> Przydaję się i powinien być w twoim ekwipunku.Oceny nie wystawię,bo pełni swoją rolę znakomicie.I jeszcze te "pip" przy włączaniu i wyłączaniu.

JAK WALCZYĆ WTEDY Z ZOMBIE?

Na to pozwolę sobie zrobić twa kategorie,bo nie każdy będzie chciał tym samym sposobem co ja grać.title=":lol:" />

#YOLO

Ten styl to dla tych,którzy mają refleks i umieją posługiwać się bronią.Po prostu wyjmujesz piłę łańcuchową i jak chcesz,krzyczeć na cały dom "YOLO ŻYJE SIĘ TYLKO JEDEN RAZ!".

Biegniesz do ustalonego celu i rżniesz piłą wszystkich wokół siebie.Czasami piła przestanie działać, możesz jedynie wyjąć kolejną albo katanę.

CICHACZ

Styl dla tych,którzy nie chcą bójki.Najlepiej wziąć jakąś cichą broń typu katana.Nie sprintujesz,przy okazji zabijając po cichu zombie od tyłu.Jeśli wykryją cię,użyj techniki #YOLO.I brniesz do celu.

SURPRISE!

Technika dla tych,którzy lubią najpierw być cicho,a później wrócić do domu z krzykiem.Najpierw bez zabijania idziesz do celu.Później robisz meksykańska masakrę piłą mechaniczną lub czymś innym.

HUNTER

Dla tych,którzy lubią bawić się w snajpera.Rzucasz flarę,zombie przychodzą,a ty strzelasz do nich bronią dalekiego dystansu.Oczywiście musisz być baarrdzoo daleko.

NA JAKIEGO UŻYĆ DANEJ TECHNIKI?

Zombie rodzajów jest kilka,a stylów też.Oto zombie na których można użyć takiego i takiego stylu.

NORMALNY ZOMBIE: #YOLO,Hunter,Surprise,Cichacz

ZOMBIE "PIESEK"(ten szybki):Cichacz,Surprise

ZOMBIE "PIESEK"(ten wolniejszy):#YOLO,Cichacz

MEGA-ZOMBIE:Hunter,Surprise,#YOLO

I TO NA DZISIAJ!DZIĘKUJĘ MIN._+"The Sims"+_ KTÓRY DAŁ MI KILKA CENNYCH WSKAZÓWEK.INNYM TEŻ DZIĘKUJĘ!

PAMIĘTAJCIE ŻE MOŻECIE JESZCZE NAPISAĆ MI WSKAZÓWKI I MOJE BŁĘDY!

Użytkownik Wertyk edytował ten post 21 kwiecień 2016 - 14:56

• 1

_+"The Sims"+_

_+"The Sims"+_

Mistrz

• Użytkownik
  • 378 postów
  • LokacjaLos Santos, San Andreas

• Klan:SimGrott
  • Time Online: 36d 10h 45m 29s

Co to teraz taka mania poradnikow sie zaczela robic xd zrobcie poradnik jeszcze jak sterować postacią w Unturned albo jak napic sie wody z butelki.

PS. te jedzenie to chyba sie MRE nazywa ale moge sie mylic

PS. 2. do katany bym dodał - ze częstość ataku jest mniejsza od np noza zwyklego albo mi sie tak wydaje

PS. 3. Ja to po prostu bym się w miare skradał przed zombie albo poszedł na yolo nie ma co tutaj moim zdaniem stosować jakichś większych taktyk albo masz niski lvl exercise i sie skradasz albo masz duzy i yolo z tą flarą nawet ok ale granatem to juz tak srednio marnowac granat no i te zombie i tak sie szybko spawnia :/ a zasięg ich widzenia został zmniejszony wiec mozna sie przed nimi w miare skradac, tylko trzeba pamietac aby przypadkiem na srodku ulicy nie wlączyć latarki xd

Użytkownik _+"The Sims"+_ edytował ten post 20 kwiecień 2016 - 20:47

• 0

61420_226a8dd95e9647fc34e366c7d05213ac.g

djaro

djaro

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 153 postów
  • Time Online: 3d 18h 42m 24s

Co to teraz taka mania poradnikow sie zaczela robic xd zrobcie poradnik jeszcze jak sterować postacią w Unturned albo jak napic sie wody z butelki.

PS. te jedzenie to chyba sie MRE nazywa ale moge sie mylic

PS. 2. do katany bym dodał - ze częstość ataku jest mniejsza od np noza zwyklego albo mi sie tak wydaje

PS. 3. Ja to po prostu bym się w miare skradał przed zombie albo poszedł na yolo nie ma co tutaj moim zdaniem stosować jakichś większych taktyk albo masz niski lvl exercise i sie skradasz albo masz duzy i yolo z tą flarą nawet ok ale granatem to juz tak srednio marnowac granat no i te zombie i tak sie szybko spawnia :/ a zasięg ich widzenia został zmniejszony wiec mozna sie przed nimi w miare skradac, tylko trzeba pamietac aby przypadkiem na srodku ulicy nie wlączyć latarki xd

Poradniki robią dlatego że jak ktoś zrobi przydatny innym graczom poradnik to dostaje monety na serwerach 

• 0

_+"The Sims"+_

_+"The Sims"+_

Mistrz

• Użytkownik
  • 378 postów

I plusy pod postem xdd

• 0

djaro

djaro

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 153 postów

JAK PRZETRWAĆ PEŁNIĘ KSIĘŻYCA?

Poradnik by Wertyk

Każdy,kto grał w Unturned na poziomie Hard lub Normal,wie jak trudna może być pełnia księżyca.Wtedy zombie dostają czerwonych oczu i zachowują się jeszcze dziczej.W tym poradniku chciałbym wam doradzić,jak przetrwać tą noc.No to bez zbędnego gadania,przejdźmy do działania!Taka informacja:każdy  patentów był testowany przeze mnie na mapie PEI i Washington na poziomie trudności Hard i Normal.

ZALECANE PRZEDMIOTY

Przedmiot to każdy wie,jest to rzecz którą możemy użyć. Będę też uwzględniał bronie.

BLUNTFORCE

Moja ulubiona broń w całej grze.Broń i amunicję znajdziemy na wyspie O'Leary's Prison. Tutaj głośność się nie liczy,lecz obrażenia. Czasami możecie ustrzelić zombiego na strzał w głowę.

+ zadaje duże obrażenia

-mały magazynek(8 naboi to nie dużo)

CHAINSAW

Broń skuteczna i mało głośna. Znajdziemy ją na wsiach oraz rzadko,na polach kempingowych. Wadą broni jest wytrzymałość,ona nie wytrzymuje najczęściej jednej nocy. Używaj jej w ostateczności.

+ obrażenia

+ zatrzymuje wroga podczas ataku

-krótko wytrzymuje

MCE

Niestety nie pamiętam liter w nazwie,ale możecie mnie poprawić. To najbardziej rzadkie jedzenie w grze. Napełnia około 50% jedzenia i picia. A zdrowia to około 15. Używaj tylko w ostateczności .MCE najczęściej jest upuszczane przez wojskowych i mega-zombie.

+DAJE FULLA!

-ale co szybko przyszło,szybko poszło :( 

KATANA

Tłumaczyć chyba nie trzeba. To dużej wielkości nóż który silnym ciosem zabija na jeden cios. Najlepsza broń kategorii noży.

+duże obrażenia

-brak

GRANAT

Każdemu tego czegoś nie muszę przedstawiać. Kulka która po rzucie wybucha.

+robi wielkie boom

+zadaje duże obrażenia

-jak na granat przystało,musi być głośny

FLARA

O wiele cichszy brat granata. Nie zabija,ale zwabia do siebie zombie.Polecam jakiś jaskrawy kolor,aby się on wyróżniał.

+zwabia zombie do siebie

+daje światło

+fajnie to wygląda

+świetnie pełni swoją rolę

NOKTOWIZOR

Czyli zielone światełka na małych szelkach które wyglądają jak z innej gry.Nazwy nie wymówię,bo chyba każdy zawodowy gracz wie z jakiej. :D Przydaję się i powinien być w twoim ekwipunku.Oceny nie wystawię,bo pełni soją rolę znakomicie.I jeszcze te "pip" przy włączaniu i wyłączaniu.

JAK WALCZYĆ WTEDY Z ZOMBIE?

Każdy dodatkowy element u zombie można wykorzystać.Jaskrawe oczy ułatwiają określenie pozycji zombiego. Aby zwrócić uwagę naszego niemilca, rzuć flarę.Zasięg wzroku spowoduję,że duża grupa zombie przyjdzie do flary,a ty przygotuj granat i rzuć nim w towarzystwo.Niektóre  zombie przeżyją,ale nie będą wiedziały kto to rzucił i będą stały jak słup.Wyciągnij jakąś strzelbę i strzelaj do reszty zombie.Jeśli przyjdą nowi,to na pewno mało. Mega-Zombie to inna bajka.Aby zabić to trzeba strzelać i nie stać w miejscu. Mega -Zombie mają mały zasięg wzroku.Jak przestanie cię gonić,strzelaj do niego bez zmartwień.Ale pamiętaj,że przy mega-zombie spawni się więcej normalych zombie,więc miej się na baczności.  Jeśli jesteś w pułapce, wyjmij piłę i rżnij ile wlezie,a może przeżyjesz.

I TO CHYBA TYLE.PODSUWAJCIE POMYSŁY W KOMENTARZACH,A NA PEWNO JE WYKORZYSTAM.

PAMIĘTAJCIE ŻE TO MÓJ PIERWSZY PORADNIK I PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ. :) 

Granat w zombie ??? znając życie to i tak wtedy każdy siedzi w bazie i robi porządek w eq i skrzyniach a poradnik mało przydatny 

• 0

_+"The Sims"+_

_+"The Sims"+_

Mistrz

• Użytkownik
  • 378 postów

Djaro, znaczy no wiesz wystarczy tak naprawdę się przed zombie w miarę chować albo iść na YOLO jak ktoś ma większy lvl exercise i trochę oleju w głowie żeby sobie zostawić z 30% na ucieczkę do wody czy poza lokację. A te wszystkie przedmioty wymienione w poradniku niby mogą pomóc ale stanowią jedynie taki dodatek a nie konieczność więc to bardziej jest pokazanie/uświadomienie graczy co możemy użyć w danym momencie niż faktyczny poradnik, bo jednak poradniki to się powinno robić do bardziej obszernych tematów. :)

• 0

djaro

djaro

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 153 postów

Djaro, znaczy no wiesz wystarczy tak naprawdę się przed zombie w miarę chować albo iść na YOLO jak ktoś ma większy lvl exercise i trochę oleju w głowie żeby sobie zostawić z 30% na ucieczkę do wody czy poza lokację. A te wszystkie przedmioty wymienione w poradniku niby mogą pomóc ale stanowią jedynie taki dodatek a nie konieczność więc to bardziej jest pokazanie/uświadomienie graczy co możemy użyć w danym momencie niż faktyczny poradnik, bo jednak poradniki to się powinno robić do bardziej obszernych tematów. :)

Zgadzam się z tobą 

• 0

Jasille

Jasille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 48 postów
  • Time Online: 1d 9h 45m 59s

Nigdy nie strzelaj w zombie z broni palnej, nie używaj granatów bo to tylko ich strata, jedyne co jest potrzebne to broń biała typu katana czy piła mechaniczna i troszkę użycia logicznego myślenia, a takie zombie podczas pełni nawet Cię nie draśnie.

• 0

Derwen

Derwen

Nowicjusz

• Użytkownik
  • 16 postów

• Klan:Vayamos Companeros
  • Time Online: 6h 26m 13s

Moim zdaniem poradnik mało pomocny widziałem już takich tuziny najłatwiejszym sposobem na przeżycie pełni jest siedzenie w bazie i układanie itów ale nie zawsze dobrze podczas pełni pójść na holman i powybijać trochę tych dzikusów,gdyż często lotnie jakiś matamorez,ak lub RPG lecz najlepiesz stosować na nich katany na fulloverkillu schodzą na strzała a i bez tego łatwo je zabić ważne jest to aby nie wskakiwać w całe grupy zombie i nie sprowadzać ich na siebie jak nie ma gdzie uciec to powinno być dobrze. :D

• 2

Danielwinpl

Danielwinpl

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 120 postów
  • Time Online: 2d 16h 56m 13s
Super poradnik +
  • 0

Wertyk

Wertyk

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 51 postów
  • LokacjaJestem w zaułku na rondo w lewo.
  • Time Online: 1d 11h 8m 21s

DZIĘKI _+"The Sims"+_

WRESZCIE KTOŚ ZROZUMIAŁ SENS TEGO,CO NAPISAŁEM!

Chciałem aby to jak The Sims napisał:propozycja przeżycia! Musiałem to tu umieścić ponieważ nie było innej kategorii do tego tekstu!

• 0

Darkouloos

Darkouloos

Zaprawiony

• Użytkownik
  • 81 postów
  • LokacjaAseroth

• Klan:Horda
  • Time Online: 2d 5h 11m 57s

Warto dodać do poradnika że zombie mogą sprawić że będziemy krwawić co jest bardzo nie przyjemne jak masz bandaż ale go nie zbindowałeś na jakimś klawiszu :v

• 0

6qi6hl.jpg

Jeśli mnie wnerwisz, to ta drużyna jest gotowa zrobić ci ku ku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych